Habbo Android

Android'inizde Habbo! Artık gittiğiniz her yerde Habbo'yu yanınıza alabilirsiniz :) Habbo'yu istediğiniz yerde keşfedebilir, kendi odalarınızı inşa edebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Ancak unutmayınız ki uygulamamızda henüz tüm özellikler tam olarak desteklenmemektedir.

 

Nasıl giriş yapabilirim?

Habbo.com.tr gibi, giriş yapmak istediğiniz oteli seçerek kayıtlı e-posta adresinizle veya  Facebook ile giriş yapabilirsiniz.

Not! Üzerinde güvenlik kilidi varsa, mobil cihazınızı oraya henüz eklemek mümkün değil, ancak yakın zamanda güvenlik kilidi uygulamamızda da etkili olacaktır.

 

Hala bir hesabınız yoksa "Hesabım yok" seçeneğini tıklatarak kayıt olabilirsiniz. Habbo'yu kullanabilmeniz için 13 yaşında veya daha büyük olmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

 

Erişim Sorunları

İyi bir internet bağlantınız olduğundan emin olun. Çöküyor ve dondurma sorunları yaşıyorsanız - Habbo uygulamasını yeniden başlatmayı deneyin, nasıl mı?:

- Cihazınızdaki Ana Sayfa düğmesini çift tıklayın

- Uygulamalar arasında gezinmek için parmağınızla sağdan sola doğru hızlıca kaydırın

- Uygulamayı kapatmak için parmağınızı yukarı doğru hızlıca kaydırın

 

Belleği boşaltmak için açık kalmış diğer tüm uygulamaları kapatabilirsiniz. Hala sorun yaşıyorsanız, uyku / uyandırma düğmesini basılı tutarak cihazı yeniden başlatmanız gerekir.

 

Cihazlar

Android gereksinimleri: OS sürüm 4.2+, OpenGL2 +, diğer yüksek çözünürlüklü cihazlar.

 

OS sürümü nasıl kontrol edebilirim?

1- Cihazlarınızın ayarlarını açın

2- Yaklaşık telefon numarasına ilerleyin.

3- "Android Sürümü" yazan satırı arayın

 

Android Telefon güncellemelerimi nasıl kontrol edebilirim?

Android telefonlar Google tarafından düzenli bir şekilde güncelleniyor ancak telefonunuz yeni ise, sonuçta cihazınıza gidecek olan güncellemeler olabilir.

1- Cihazınızdaki Ayarlar menüsünü açın. Bunu Ana Ekranınızdaki veya Uygulamanızdaki  Ayarlar uygulamasını kullanarak veya cihazınızın Menü düğmesine basarak ve Ayarları seçerek açabilirsiniz.

 

Güncelleme dosyaları oldukça büyük olabileceğinden ve mobil verilerinize büyük bir dosya indirdiğinden, telefonunuzu bir kablosuz ağa bağlamanız önerilir.

 

2- "Hakkında ..." seçeneğine gelin. "Telefon hakkında" veya "Cihaz hakkında" diyebilir. Bu genellikle Ayarlar menüsünün alt kısmında bulunur. Açmak için dokunun.

 

3- "Güncelle ..." seçeneğine dokunun. "Yazılım güncelleme" veya "Sistem güncellemeleri" etiketli olabilir.

Bu, genellikle "Telefon hakkında" menüsünün en üstünde bulunur.

 

Habbo Kredilerini ve Habbo Kulübünü nasıl satın alabilirim?

Mağazayı açın ve Krediler, Elmaslar, Ördekler, HC ve Mimarlar kulüp durumunu içeren araç çubuğunu görebilirsiniz. Ona tıklayın ve satın alımlar açılacaktır. İlk önce faturayı ödeyen kişiden onay almayı unutmayın!

Önemli not: Habbo Android uygulamasını kullanarak satın aldığınız ürünler doğrudan Android Play Store aracılığı ile hesabınıza erişmektedir, bu yüzden satın alınan ürünün hesabınıza yüklenmesi 48 saat sürebilir. Aldığınız ürün 48 saat sonra hesabınıza yüklenmezse Müşteri Hizmetlerine sipariş sırasında size verilen GPA. ile başlayan sipariş numarasını yazarak talep gönderiniz.

 

Nasıl Takas yapacaksınız?

Ticaret lisansınızı aldıktan sonra, ticaret yapmak istediğiniz kullanıcıya tıklayın. Açılan menüden takas penceresi seçilir.

 

Tablet sürümünde ne yapabilirim ve neler eksik?

Şu anda tarayıcı sürümünde olduğu gibi aynı şeyleri yapabilirsiniz: Oda inşa etme, grup katılma, evcil hayvan eğitme, Mimarlar Kulübü, Pazar yeri  satın alımları ve görünüm değiştirme. Ayrıca özel mesajlar kısmından sohbet edebilirsiniz.  Unutmayınız ki bazı özellikler eksik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir