Erişim Sorunları

Yeni parola/ şifremin bana gönderilmesini nasıl sağlayabilirim?
Şifrenizi unuttuysanız ve hesabınıza kayıt yaparken yazdığınız doğum tarihi ve e-posta adresini biliyorsanız, web sitemizde bulunan 'şifremi unuttum linkine tıklayabilirsiniz.

Hesabıma yazdığım doğum tarihimi nasıl değiştirebilirim?
Maalesef kayıt yaparken girdiğiniz doğum tarihinizi değiştiremezsiniz.

Eğer Habbo’ya giriş yapamıyorsam ne yapmalıyım?
Habbo Otele giriş yapamamanızın bazı sebepleri olabilir. Örneğin;
Otel tamamıyla dolu olabilir - Birkaç dakika bekleyin ve daha sonra tekrar girmeyi deneyin.
Yasaklanmış olabilirsin- Eğer otele girmek isterken karşınıza yasaklandığınız mesajı çıkıyorsa (yasaklandığınız süre de belirtilir) giriş yapamazsınız. 

Out Of Memory mesajı- Bilgisayarınızı yeniden başlatmayı deneyin. Ayrıca, başka bir pencerede Habbo Otel’in açık olmadığından emin olun
Güvenlik duvarları - Bilgisayarınızda veya ağ üzerinde çalışan bir güvenlik duvarı varsa ve Habbo kullanabilmeniz için gerekli portlar açık değilse sorun yaşayabilirsiniz.
Güvenlik ayarları - Sistem güvenlik ayarlarınız veya tarayıcınız Habbo Otel erişimini engelleyebilir. Bu Mac Ebeveyn Kontrolü modu, Firewalls, NoScript gibi Add-Ons sistemlerini de içerir. Bu durumda Sistem yöneticinize veya ebeveynlerinize başvurun ve habbo.com.tr adresine erişim izni vermelerini isteyin.
Flaş güncelleştirilmesi gerekebilir. Eğer Flash Player güncellemesi yapmadıysanız bu işlem yapın ve sonra tarayıcınızı yeniden başlatın. (Bilgisayar yeniden başlatmanız da GEREKLİ olabilir.) Güncel olup olmadığını görmek için http://get.adobe.com/flashplayer/ adresini ziyaret edin.
Bağlantı Kesildi – Sürekli olarak bağlantınız kesildi mesajı alıyorsanız bunun anlamı bilgisayarınız ile Habbo Otel arasındaki bağlantıda sorun olduğudur.  Ctrl-R veya F5 tuşlarına basarak yeniden deneyin. Internet bağlantınız yoğun veya yavaş ise bu sorun ile sıkça karşılaşabilirsiniz. Arkadaş listeniz çok fazla dolu ise iletişim halinde olmadıklarınızı temizlemeniz iyi bir fikir olabilir.
Script Hataları – Bazen, Otel içerisinde yeni eklemeler yaptığınızda (mobilya gibi) pop up penceresi açılarak size "script error /hatası " vb. gibi hatalar verebilir.  Sorunu çözmek için, tüm Internet Explorer (IE) pencerelerini kapatın. Yeni bir IE penceresi açın. Üst menü çubuğunda "Araçlar" menüsünde "Internet Seçenekleri" seçin. Açılan pencerede 'Temporary Internet Files' seçin. 'Dosyaları Sil ...' butonuna tıklayın. Önbelleğe alınmış dosyaları boşaltmak için 'OK' tıklayın. IE penceresini kapatın. Bu ilk başta oyunun yüklenmesini biraz yavaşlatabilir ama hata mesajlarının gelmesini önleyecektir.
Bağlanamamak – Habbo Otel okul çıkış saatleri gibi yoğun saatlerde dolu olabilir. Bu sebeple bazen "bağlanıyor" mesajı uzun süre ekranınızda görünüp fakat bağlantıyı yapamıyor olabilirsiniz.  Bu nedenle bir süre bekleyin ve tekrar deneyin. Bağlantı isteğiniz red edildi /Refused gibi bir mesaj alıyorsanız bu Otelden engellendiğiniz anlamına gelir. Aynı makinayı kullanan başka bir Habbo oyuncusuna IP engeli konulmuşsa bu otomatik olarak sizi de etkiler. Böyle bir durumda Yardım Aracını kullanarak yardım isteyiniz.
Bellek hatası / Out Of Memory Alert – Habbo Otel de birçok grafik uygulaması çalışmaktadır. Bu uygulamaları bilgisayarınız kaldırmıyor olabilir. Aynı anda bilgisayarınızda çalışan diğer programları kapatıp yeniden deneyin. Gerekirse Bilgisayarı yeniden başlatın.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir