E-posta girişi ile ilgili sorular

Eğer e-posta ve parolanızı kullanarak oturum açma sorunu yaşıyorsanız, aşağıdaki verilen 5 adımı takip ediniz:
Ana sayfada Habbo karakterinizi tıklayınız
Bir hesap ayarları kutusu açılacaktır
'Hesap Yönet' seçeneğini seçin
Oradan e-posta adresinizi ve şifrenizi değiştirme seçeneklerini göreceksiniz.

Hesabınıza bağlanmaya çalışırken  'Bu hesap zaten bağlı' gibi bir mesaj alıyorsanız
Habbo ID numaranızı kullanarak bağlanmaya çalışın. Http://www.habbo.com.tr/identity/auth adresinden Habbo kimlik doğrulama yönetimini açın - Habbo kimlikleri birleştirmek için 'Combine hesapları' bölümünde bilgilerinizi girin.

Neden hesabıma bağlı diğer Habbo karakterlerini göremiyorum?
Habbo hesabı oluşturulduğunuzda, onaylanmış aynı e-posta adresi ve şifre ile sahip olduğunuz herhangi bir Habbo karakterleri otomatik olarak bağlı olacaktır. Farklı e-posta adresleri veya şifrelerle sahip Habbo'ları hesabınıza bağlamak için 'mevcut hesap ekle' seçeneğini seçtikten sonra 'Ekle' butonuna tıklayarak manuel olarak bağlanabilirsiniz.

Giriş yaptığım E-posta hesabımı nasıl değiştirebilirim?
Ana sayfadayken Habbo avatarınızın üzerini tıklayın ve  "Hesabı yönet" seçeneğini seçin ve ardından "e-posta adreslerini yönet" düğmesine tıklayın. Buradan hesabınıza bağlı olan tüm e-posta adreslerini görebilirsiniz ve yeni e-posta hesabı ekleye bilirsiniz. Aktivasyon maili göndererek bir eposta adresi ekleyebilir ve diğer e-posta adresinizi kaldırabilirsiniz.

Eğer e-posta adresiniz doğrulanmadı ise, doğrulamasını mutlaka yapmanız gerekiyor. E-posta adresi altında bulunan  "Aktivasyon e-mailini yeniden gönder" seçeneğini tıklayın. Bizden e-posta mesajı bekleyin ve orada belirtilen yönergeleri izleyin. Eğer sahte bir e-posta adresi yazıldıysanız, işleminiz gerçekleştirilmez bu yüzden gerçek bir e-posta adresi yazmanız gerekiyor aksi takdirde e-posta adresini kaldırmak için oyuncu desteği kısmına başvurmanız gerekir ki bu işlem uzun sürebilir. E-posta adresi doğrulanması yapıldıktan sonra, bunu altında bulunan "birinci adresi ol" seçeneğini tıklayarak ana e-postanızı değiştirebilirsiniz.

İkinci e-posta adresleri neden gereklidir?

Habbo hesabınıza giriş yapmak için ikinci e-posta adresi eklemenizin faydası, asıl giriş yaparken kullandığınız e-posta hesabınızı kaybetmeniz veya unutmanız durumunda ikinci adresinizi kullanarak giriş yapabilmenizdir.

Hesabıma ikinci e-posta adresimi nasıl ekleyebilirim?

Ana sayfadayken Habbo avatarınızın üzerini tıklayın ve  "Hesabı yönet" seçeneğini seçin ve ardından "e-posta adreslerini yönet" düğmesine tıklayın. Buradan hesabınıza bağlı olan tüm e-posta adreslerini görebilirsiniz ve yeni e-posta hesabı ekleye bilirsiniz. Aktivasyon maili göndererek bir eposta adresi ekleyebilir ve diğer e-posta adresinizi kaldırabilirsiniz.

Eğer e-posta adresiniz doğrulanmadı ise, doğrulamasını mutlaka yapmanız gerekiyor. E-posta adresi altında bulunan  "Aktivasyon e-mailini yeniden gönder" seçeneğini tıklayın. Bizden e-posta mesajı bekleyin ve orada belirtilen yönergeleri izleyin. E-posta adresi doğrulanması yapıldıktan sonra, vermiş olduğunuz e-posta hesabınıza eklenmiş olacaktır.

 

Neden Hesabıma ikinci e-posta adresim ile giriş yapamıyorum?

Görünüşe göre hesabınıza ikinci e-posta adresini eklerken adresinizin doğrulamasını yapmamışsınız. Ana sayfadayken Habbo avatarınızın üzerini tıklayın ve  "Hesabı yönet" seçeneğini seçip ardından "e-posta adreslerini yönet" düğmesine tıklayın. "Aktivasyon e-mailini yeniden gönder" seçeneğini tıklayın. Bizden e-posta mesajı bekleyin ve orada belirtilen yönergeleri izleyin. Eğer sahte bir e-posta adresi yazıldıysanız, işleminiz gerçekleştirilmez bu yüzden gerçek bir e-posta adresi yazmanız gerekiyor aksi takdirde e-posta adresini kaldırmak için oyuncu desteği kısmına başvurmanız gerekir ki bu işlem uzun sürebilir. E-posta adresi doğrulanması yapıldıktan sonra, eklediğiniz adresinizi kullanabileceksiniz.

Google veya Facebook hesabım ile Habbo bağlantısını nasıl yapabilirim?
Habbo hesabınıza Google veya Facebook hesaplarınızın bağlantılarını eklemek için oyuna giriş yapın Ana sayfadayken Habbo avatarınızın üzerini tıklayın ve  "Hesabı yönet" seçeneğini seçip "Giriş seçeneklerini yönet" kısmından istediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz.

Habbom ile bağlantısını oluşturduğum Google veya Facebook hesap bağlantımı nasıl kaldırabilirim?
Habbo hesabınıza Google veya Facebook gibi hesap bağlantınızı kaldırmak için oyuna giriş yapın Ana sayfadayken Habbo avatarınızın üzerini tıklayın ve  "Hesabı yönet" seçeneğini seçin "Giriş seçeneklerini yönet" kısmından hesabınıza eklediğiniz giriş bağlantı yöntemlerini görüntüleyebilir ve istediğinizi kaldırabilirsiniz. 

 

Eğer e-posta hesabınız ile Habbo hesabınıza bağlanmakta sorun yaşıyorsanız en yaygın nedenleri ve çözümleri şunlardır:

Facebook ya da diğer 3. parti sitelerin (Google, Twitter vb) hesapları ile  ilişkilendirdiyseniz, e-posta adresinizi kullanarak giriş yapamazsınız.  "Facebook ile Giriş yap " düğmesini kullanmanız gerekiyor.  Twitter gibi 3. parti sitelerin bağlantılarını oluşturmak istiyorsanız, Ana sayfadayken Habbo avatarınızın üzerini tıklayın ve  "Hesabı yönet" seçeneğini seçin "Giriş seçeneklerini  yönet" kısmından Habbo'ya girmek için yeni ve güvenli bir yöntem ekle seçeneğini seçerek istediğiniz bağlantı yöntemini ekleyebilirsiniz.

Habbo şifrenizi unuttuysanız eğer "Şifremi Unuttum" bağlantısını takip ederek yeni bir sipariş edebilirsiniz.

Facebook ya da diğer 3. parti sitelerin (Google, Twitter vb) hesapları ile bağlantı yaptıysanız ve şifrenizi unuttuysanız bu yöntem ile yeni şifre alamazsınız.

Bu sitelerin müşteri destek servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir