Genel Hesap Soruları

Nasıl bir Habbo yaratabilirim?


Herkes bir Habbo hesabı oluşturabilir, sadece www.habbo.com.tr adresinden 'Ücretsiz üye' düğmesine tıklatın ekrandaki basit yönergeleri izleyin.

Habbo oynamak ücretli midir?

Habbo Otel ücretsizdir! Bir Habbo hesabı oluşturmak neler olduğunu keşfetmek için hiçbir maliyeti ödemeniz gerekmiyor, ama savaş Banzai gibi oyunlar oynamak, odanızı dekore etmek, arkadaşlarınız için hediyeler almak veya Habbo Club / VIP satın almak için birkaç Habbo kredisi gerekmektedir.

BURAYA tıklayarak Habbo Kredisi hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz www.habbo.com.tr/shop

Habbo hesabıma nasıl giriş yapabilirim?

Habbo giriş yapmak için kayıtlı e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.

Habbo adımı değiştirebilir miyim?
Ne yazık ki Hayır,  Sadece Habbo'ya ilk bağlandığınız zaman bir defalık değiştirebilirsiniz ve bu değişikliği kayıt olduğunuz tarihten itibaren 24 saat içerisinde yapmanız gerekiyor. Habbo IOS veya Android uygulaması kullanan ya da Facebook ile bağlanan oyuncularımız için bu maalesef mümkün değildir.


Neden Şifremi değiştirmek için Mevcut şifrem gerekiyor?
Hesap bilgilerinizin değiştirilmesi için, hesap sahibinin doğrulanması istenmektedir. Bu aşama hesabınızın çalınmasını önlemek için gerekiyor, Siz sadece kişisel bilgilerinizi (şifreniz e-posta adresi ve doğum günü de dâhil olmak üzere) bir sır olarak sakladığınızdan emin olun.

Neden Şifremi sıfırlamak için doğum tarihim gerekiyor?
Güvenlik nedeniyle, Habbo kaydı yaptığınız zaman yazdığınız doğum tarihi istenmektedir.  Bu, hesap bilgilerinizin başkaları tarafından çalınmasını önleme amacı ile uygulanan bir adımdır.

NOT: Hesabınıza doğru doğum tarihinizi yazdığınızdan emin olun! 

Habbo hesabımı nasıl silerim?
İstek üzerine hesap silemiyoruz. Eğer hesabınızı kapatmak istiyorsanız, bütün mobilyalarınızı çıkartıp, odalarınızı silip, kredilerinizi harcayın. Sulake'nin kullanılamayan hesapları temizleme işleminde hesabınız kapatılacaktır.

Giriş yaptığımda Neden diğer Habbolarımı göremiyorum?
Giriş yaptığınızda, girmiş olduğunuz e-posta adresi ve şifre ile sahip olduğunuz diğer Habbo karakterleri de otomatik olarak birbirine bağlı olacaktır. Farklı e-posta adresleri veya şifrelerle Habbo avatarlarına sahipseniz 'mevcut hesap ekle' seçeneğini seçtikten sonra 'Ekle' butonuna tıklayarak manuel olarak birbirine bağlayabilirsiniz.
 
Diğer Habbolar e-posta adresimi görecek mi?
Hayır, diğer Habbolar sadece Habbo adınızı görebilirler.

Kayıt yaparken girdiğim Doğum Tarihimi unuttum? Ne yapmalıyım?

Hesabınızda kayıtlı doğum tarihini öğrenmek için, bize "İsteği Gönder" düğmesini tıklayarak e-posta göndermeniz gerekiyor. Listede bulunan 'Ben bir Habboyum' seçeneğini seçip Doğum Tarihi seçeneğini seçin.

Ama bize gerçek bir Habbo üyesi olduğunu ıspatlaman gerekecektir.. Bilgileri doğruladıktan sonra, size kullanılan doğum tarihi e-posta göndereceğiz. Aşağıdaki liste istenilen bilgileri göstermektedir.


    Habbo Adı:
    Habbo’ya kayıt yaptığınız tarih:
    Habbo kayıt için kullanılan e-posta adresi:
    Varsa Habbo da daha önceden kullandığınız e-posta adresleri:
    İnternet Servis Sağlayıcı:
    Hiç Habbo Kredi satın mı aldınız mı?:
    Kredi satın almak için kullandığınız yöntemler:
    Habbo hesabı hiç yasaklandı mı? Eğer evet ise, yasakların ayrıntılarını, lütfen:
    Varsa diğer Habbo avatarlarınızın isimleri:

NOT: Yukarıda istenen bilgilerden herhangi birini eksik göndermeniz durumunda sizden yeniden istenecektir. Bu da işleminizin uzun sürmesine sebep olabilir.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir