Bir e-posta adresini hesabımdan nasıl kaldırabilirim?

Bir e-posta adresini hesabınızdan kaldırmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin

Ana sayfadayken Habbo avatarınızın üzerini tıklayın ve  "Hesabı yönet" seçeneğini seçin ve ardından "e-posta adreslerini yönet" düğmesine tıklayın. Buradan hesabınıza bağlı olan tüm e-posta adreslerini görebilirsiniz. Aktivasyon maili göndererek bir eposta adresi ekleyebilir ve diğer e-posta adresinizi kaldırabilirsiniz.

Eğer e-posta adresiniz doğrulanmadı ise, doğrulamasını mutlaka yapmanız gerekiyor. E-posta adresi altında bulunan  "Aktivasyon emailini yeniden gönder" seçeneğini tıklayın. Bizden e-posta mesajı bekleyin ve orada belirtilen yönergeleri izleyin. Eğer sahte bir e-posta adresi yazıldıysanız, işleminiz gerekeçleştirilmez bu yüzden gerçek bir e-posta adresi yazmanız gerekiyor aksi takdirde e-posta adresini kaldırmak için oyuncu desteği kısmına başvurmanız gerekir ki bu işlem uzun sürebilir.

E-posta adresi doğrulanması yapıldıktan sonra, bunu altında bulunan "birinci adresi ol" seçeneğini tıklayarak ana e-postanızı değiştirebilirsiniz.

E-posta adresinizi değiştirdikten sonra, onun altında bulunan "adresi kaldır" bağlantısını tıklayarak diğer e-posta adresini kaldırabilirsiniz.

Oturum açamazsanız ve e-posta ve şifrenizin doğru olduğundan emin iseniz, şifrenizi değiştirmek için "şifremi unuttum" bağlantısını deneyebilirsiniz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir