Dışarı atma, Uyarılar, Mesajlar ve Engellemeler

Neden Engellenmiş olabilirim?

Eğer Habbo ’ya bağlanamıyor ve karşınıza oyundan engellendiğiniz mesajı çıkıyor ise engelin süresi doluncaya kadar beklemeniz gerekiyor. Çoğu engel iki veya yirmi dört saatliktir. Ciddi kural ihlallerinde daha uzun süreli engellemeler de yapılmaktadır.

7 günden daha fazla verilmiş yasaklar için Müşteri hizmetlerine yukarıdaki menüde yer alan Talep gönder seçeneğini seçerek bildiri gönderebilir ve engelinizin sebeplerinin sorgulanmasını isteyebilirsiniz. Unutmayınız ki bu engelinizin kaldırılacağı anlamına gelmiyor. Habbo personelimiz engellenmenizin tüm detaylarını görebilmektedirler, bu yüzden blöf yapmayın veya yalan söylemeyiniz!

 

Ben ve arkadaşlarım aynı kuralı ihlal etmemize rağmen neden farklı engellere sahibiz?

Arkadaşlarınızın engellenme sebepleri hakkında konuşamayız fakat engelleme şartları ve süreleri daha önceki davranışlarınıza bakılarak değişebilir.

 

Engellenmemin sebebi ne olmuş olabilir?

Habbo Way kurallarını ihlal eden herhangi bir Habbo oyundan men edilir. Engellenme detayları ile ilgili daha fazla bilgiyi buradan bulabilirsiniz. 

 

Arkadaşım/ kardeşim yüzünden hesabım engellendi? Engeli kaldırmanız mümkün mü?

Hesabınıza sadece sizin erişim izninizin olması gerekiyor. Eğer arkadaşınız, kardeşiniz veya herhangi birisi sizin engellenmenize sebep olduysa, parolanızı biliyorlar demektir. Hesabınız sizin sorumluluğunuz altındadır ve güvenli tutabilmek için çok dikkat etmeniz gerekiyor. Başka birisi yüzünden engellenseniz bile yine de sizin sorumluluğunuz altında demektir.

Hesabım yasaklanırsa ne zaman yasağa itiraz edebilirim?


Hesabınız yasaklanmışsa, altı ay içerisinde itiraz etmek için Müşteri Hizmetlerine "Talep" gönderebilirsiniz. Söz konusu yasaklanma sürenizden altı ay geçtikten sonra ne yazık ki size yardım etmemiz mümkün olmayacaktır.

 

Hesabım Kalıcı olarak yasaklandı ve Yardım aracını kullanarak Müşteri Hizmetleri sayfasına ulaşıp  "Talep" gönderdim. Fakat bana yasağın doğru olduğunu söylediler. Ne yapmalıyım?

 

Müşteri Hizmetleri size zaten cevap vermiş ise, başka türlü size yardımcı olmamız mümkün değil. Unutmayın, kalıcı olarak yasaklanma işlemi yanlızca ciddi kural ihlallerinde uygulanmakta ve bu davranışları sergileyen Habbolar topluluğumuzu kötü yönde etkilemektedirler.

Neden uyarı veya mesaj alırım?

Eğer yaptığınız bir şeye karşı uyarı mesajı aldıysanız, davranışınıza son vermeniz gerekiyor. Bazen de Otel’de neler olduğuna dair bilgilendirme mesajları gönderilebilir. 

 

Neden Bir Oda’dan kovulmuş olabilirim?

Eğer elçiler tarafından bir Oda’dan atıldıysanız muhtemelen birisi sizi rahatsız ettiğinizi ihbar etmiş olabilir Size durumu açıklayan bir mesaj gönderilecektir.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir