Kayıp Maymun

Kayıp Maymun /Lost Monkey nedir?

Kayıp Maymun, Habbo tarafından Cep telefonları için geliştirilmiş yeni oyunumuzdur. iPhone ve iPod ile oynaya bilmek için http://itunes.apple.com/sg/app/lost-monkey/id467353705?mt=8 sayfasından indirebilirsiniz.

 

Android kullanıcıları için, https://market.android.com/details?id=com.sulake.lostmonkey linkini kullanarak indirebilirsiniz.

 

Kayıp Maymun,  Issız bir adaya sıkışmış evcil bir maymunun, bir dizi küçük oyunlar oynayarak kaçmasına yardım etmen gerekiyor.  Eğer kaçmasını sağlayabilirsen, Habbo Otel'de sizin evcil hayvanınız olarak besleyebilirsin. Küçük oyunların yanı sıra Kayıp Maymun oyunu ayrıca, ada deneyimini zenginleştirmeniz için Maymun ada evi dekorasyonu yapmanızı ve onun oynayabileceği oyuncaklar satın almanızı sağlayacaktır.

 

Kayıp Maymun oyununa nasıl sahip olabilirim?

Kayıp Maymun, AppStore mağazasından indirebilirsiniz. Oyunumuz iPhone 3GS, 4, iPod touch 3rd generation veya iPad üzerinde çalışmaktadır. İşletim sisteminizin en az iOS 4.0. olması gerekiyor.

 

Kayıp Maymun ayrıca Android telefonlarla da çalışmaktadır. 

- Minimum çözünürlük 320x480 (HVGA, WVGA veya WXGA)

- Android SDK 2.2

- OpenGL ES 2.0

 

Bu oyun ile Habbo karakterinin ne ilgisi var?

Kayıp Maymun, Habbo Otel’in sahibi olan Sulake firması tarafından geliştirilmiştir. Oyun sayesinde Habbo Otel oyuncuları, otel ’den özel mobilyalar alabilir hatta oyunu tamamladıktan sonra kendi evcil maymunu olarak Habbo Otel’de besleyebilirler. 

 

Kayıp Maymun oyun fiyatı nedir?

Kayıp Maymun ücretsiz indirilebilir. Ayrıca Ekstralar oyuncaklar veya maymun ada süslemeleri oyun üzerinden satın alınabilir, ancak bu ekstralar oyunu tamamlamanız için gerekli değildir.

 

Kayıp Maymun oynayarak hangi Habbo sürpriz hediyesi kazanıyorum?

Kayıp Maymun oynayarak üç adet özel hediye, evcil maymun ve rozet kazanabilirsin. Kazanacağın hediyeler; Bir adet muz, Otomatik Muz makinası, Kristal kafatası ve en sonunda da evcil bir maymun.

 

Hediyelerimi nasıl alıyorum?

Kayıp Maymun oyun aplikasyon ayarlarından Habbo hesabınızı birbirine bağlayabilir daha sonra Habbo hesabınız ile oyuna bağlanarak hediyelerin hangi Habbo avatarınza gönderilmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

 

Eğer hediyelerim gönderilmezse ne yapmalıyım?

Eğer Twitter veya myspaceID gibi diğer 3.parti siteler aracılığı ile bağlanıyorsanız hediyelerini alamazsınız. Habbo hesabı oluşturmalı ve hesap bağlantınızı yapmanız gerekiyor.

 

Yanlış Habbo hesabım ile Kayıp Maymun oyununa bağlandım. Hesap bilgilerimi değiştirebilir miyim?

Evet, Kayıp Maymun ayarlarından hesap bilgilerinizi değiştirmeniz mümkün. Fakat hesap bilgilerinizi değiştirdikten sonra yeni hesabınıza yeniden hediye gönderilmeyecektir.

 

Evcil Maymunum satılabilir mi?

Hayır, evcil maymununuzu diğer kullanıcılara satamazsınız.

 

Mobilyaları satılabilir mi?

Kayıp Maymun oynayarak sahip olduğunuz mobileri satabilirsiniz.

 

Habbo Otel mağazasından Maymun satın alınabilir mi?

Hediye maymun Habbo Otel mağazasında satışa sunulmamıştır ve şimdilik böyle bir planımız yok. 

 

Hediyelerimin Habbo hesabıma gönderilmesi gerekiyordu fakat az önce hesabımı kontrol ettim ve gönderilen bir hediye bulamadım.

Hediyelerinizin gönderilmesi için, cep telefonunuzun internete bağlı olması gerekiyor. Lütfen internet bağlantınızın olup olmadığını kontrol ediniz ve en az 24 saat bekleyiniz. Eğer 24 saat sonra hediyelerinizi almamış olursanız, Habbo oyuncu destek ekibi ile hesap bilgilerinizi ve hediyenizi ne zaman almanız gerektiği bilgilerini vererek iletişime geçiniz.

 

Kayıp Maymun oynayarak kaç tane evcil maymuna sahip olabilirim?

Hediye olarak sadece bir adet evcil maymun sahibi olabilirsiniz. Evcil maymun satışının yapılmadığını unutmayın bu yüzden hangi hesabınıza gönderilmesini istediğinizi seçerken dikkatli olun. 

 

Ada’da ki maymunumu neden Habbo’ya getiremiyorum?

Bunun birçok nedeni olabilir. Bir Habbo hesabı ile sadece bir adet hediye maymun alabilirsiniz. Hesabınızda kayıtlı diğer avatarlarınız için ayrıca hediye maymun gönderilmez. Veya başka birisi aynı cep telefon ile Kayıp Maymun oyunu oynuyor ve o kişiye hediye maymun gönderilmiş ise aynı cep telefonu ile ikinci hediye maymun gönderilmez,

 

Limitler:

Her cep telefonu ile bir adet hediye maymun gönderilebilir.

Her Habbo ID için bir adet hediye maymun alınabilir.

 

Eğer Kayıp Maymun oyununuzu tamamladıysanız ve hediyenizi alamıyorsanız, Kayıp Maymun hesap ayarlarınızdan Habbo hesabınız ile bağlantısını yeniden yapmayı denemenizi öneriyoruz. ('disconnect' tuşuna basın ve bağlantıyı yeniden yapın). Lütfen unutmayın Kayıp Maymun hesabınız ile Habbo hesabınızın bağlantısı için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Internet bağlantınızın olduğun ve cep telefon modelinizin uygun olduğunu kontrol ediniz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir