Android telefonlar için Niko

Niko şimdi Adroid telefonlarda

Habbo mobil oyun Niko nedir?

Niko, şaşırtıcı platform düzeyinde tasarımlar ve sapan hareketleri birleşiminden oluşan heyecan verici bir macera oyunudur. Başarılı olmak için Niko'nun seviyeler arasında yarışması, tuzaklara dikkat etmesi, arkadaşlarını kurtarması ve başarıları toplayıp Habbo ödüllerini kazanması gerekiyor!

 

Nasıl oyamayabilirim?

Niko oynayabilmen için iOS veya Android işletim sistemli telefonun olması gerekiyor.

iOS sistemi iPhone® (3GS, 4 ve 4S), iPad®, iPad® 2 veya iPod touch®. Desteklemektedir. Ayrıca Niko şimdi Android telefonlar ile de çalışmaktadır (Android telefonunuzda en az Android 2.2. işletim sisteminiz olması gerekiyor).

 

Diğer telefonlar ile de kullanmak mümkün olacak mı?

Zaman içerisinde belki ama şimdilik sadece iOS ve Android cihazları ile oynamak mümkün.

 

Oyun ’da kaç seviye bulunmaktadır?

Oyun’ un tamamı üç yönlü dünyadan oluşuyor. Her dünyada, dokuz seviye ve artı bir ana (boss level )seviye vardır. Niko’da, üçüncü dünyadan sonra,  fazladan bir seviye daha bulunmakta bu yüzden hepsi beraber toplam 31 seviyeden oluşuyor.

 

“boss level” nedir?

“boss level” , her Dünya’nın sonunda düşmana meydan okuyarak geçmeniz gereken seviyedir.

 

Niko’nun fiyatı ne kadardır?

Niko’yu denemek bedava! İlk altı seviyeyi bedava oynayabilirsin. Altıncı seviyeden sonra devam etmek için kalan 25 seviye için oyunu satın alman gerekiyor. iPhone: $1,99 (£ 1,49; € 1,59 ), Android için fiyatı $1,99 (£ 1,59; € 1,96).

 

Niko ve Habbo Hotel arasında bir bağlantı var mı?

Elbette! Niko’da aşama kaydederek hediyelerin kilitlerini açıp onları Habbo Otel hesabına gönderebilirsin. Örneğin; Niko rozetleri, Niko ganimeti ve bir sürpriz ürün gibi sanal öğeler  kazanarak Habbo ’ya getirebilir ve arkadaşlarına gösterebilirsin. 

 

Özel hediyelerin kilitlerini nasıl açabilirim?

Oyunu oynayarak çeşitli Rozetler ve Mobi kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirerek seviyeleri tamamlayabilir ve tüm oyun kilitlerini çözebilirsin. Her ödül için Habbo menüsünde bir Mobi kod verilir ve ödülünüzü Mobilya mağazasının ön sayfasında veya Kredi Sayfa altındaki Mobi kod kısmı doldurarak talep edilebilir.

 

Niko mobilyamı Habbo Otel’de a alamazsam ne yapmalıyım?

Oyun destek ekibine e-posta göndererek size verilen 8 numaradan oluşan kodunuzu veriniz. Niko ana giriş sayfasından menüde 'H' tıklayarak Mobi kodu edinebilirsiniz.

 

Ödül kodunu kaç defa kullanabilirim?

Her ödül kodu sadece bir defa kullanılabilir. Lütfen unutmayın, her telefon ile sadece bir oyun hesabı açabilirsiniz.

 

Niko Facebook sayfası hangisidir?

Niko Facebook sayfasından oyun hakkında birçok bilgi bulabilirsin.  http://www.facebook.com/NikoTheGame

 

Kupon kodu almaya çalıştığımda "kodunu alınamadı, lütfen tekrar deneyiniz" hata mesajını neden alıyorum?

Cihazınızın internet bağlantısının olması gerekiyor. Niko aplikasyonunu kapatarak cihazınızın internet bağlantısı olup olmadığını kontrol edin. İnternet bağlantınız sağlandıktan sonra oyuna bağlanarak yeniden deneyin. Eğer buna rağmen sorun yaşıyorsanız lütfen yardım aracını kullanarak müşteri hizmetleri ile bağlantı kurunuz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir