Habbo ''Başarı'' ve ''Saygı'' Nedir?

Habbo’da Başarılar ve Saygı Nedir?
Habbo’da yapmanız gereken ve tamamladığınız zaman size rozet kazandıran bazı başarı görevleri bulunmaktadır. Birçok farklı türde başarı görevi bulunmakta ve sürekli olarak yenileri eklenmektedir. Hiçbir sınır konulmaksızın istediğin kadar başarı görevlerini tamamlayıp rozetlerini biriktirebilirsin. Aşağıda bu konu hakkında bazı genel soruları bulabilirsiniz.


Rozet nasıl kazanırım?
Her tamamlanan başarı görevinin ardından bir rozet verilecektir. Kazandığın rozetlerin listesini otel içinde sol menüde bulunan Ürünlerim düğmesine tıklayarak rozetlerim kısmında görebilirsiniz.

 

Bir Başarı görevini tamamladığımı nasıl anlayabilirim?
Tamamladığınız başarıların listesini otel içinde sol menüde bulunan Ben düğmesine tıklayarak başarılar kısmında görebilirsiniz.


Benim başarı rozetimi göremiyorum.  Habbo Personeli bana rozet verebilir mi?

Rozetler otomatik olarak verilir. Habbo Personeli manuel olarak rozet veremez.


Başarı seviyesini geçmek isterken oyun bağlantım kesildi, ne yapabilirim?
Habbo sistem bakım çalışması sebebiyle veya sizin sisteminizden kaynaklanan herhangi bir sebeple işlemi tamamlayamadan oyun ile bağlantınız kesildiyse maalesef yeniden başlamak ve tamamlamak zorundasınız. Manuel olarak rozet veremiyoruz.

 

Happy Hour nedir?
Happy Hour Habbo’da özel gündür. Bu rozeti, Habbo oturumunuzu o gün içerisinde ilk defa açtığınızda alırsınız.


MGM Başarısı nedir?
MGM bir arkadaşının Habbo’ya katılmasını sağlayarak kazanabileceğin başarı rozetidir. 


Bir arkadaşımı davet ettim fakat neden MGM Başarı göremiyorum?
Arkadaiınıza davetinizi bildiren e-postanın doğrulanmasından sonra üç gün içinde en az bir kere oturum açmış olması gerekiyor. Eğer bu aşama tamamlanmamışsa rozeti görmezsiniz.


Saygı Başarısı nedir?
İki çeşit Saygı Başarısı vardır. İlki diğer Habbo'ların size gösterdikleri, diğeri ise sizin diğer Habbo'lara gösterdiğiniz.


Neden saygı düğmesini göremiyorum?
İlk olarak Habbonuz ‘’saygı’’ vermek için çok genç olabilir (en az 14 günlük olmalı). Diğer sebep ise günlük verebileceğin ‘’saygı’’  limitini aşmış olabilirsin.

Bana verilen Saygıları nasıl görebilirim?
Kazandığınız Saygı rozetini görmek için otel içinde sol menüde bulunan Ben düğmesine tıklayarak başarılar kısmında görebilirsiniz.

Nasıl Saygı verebilirim?

Saygı vermek istediğiniz Habbo avatarının üstüne tıklayın ve Sağ alt kısımda resmin altında, "Saygı ver"  seçeneğini seçin.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir