Habbo Mobi Nedir?

Habbo Mobi Nedir?

Nasıl Habbo Mobi satın alabilirim?

Habbo Mobi alabilmen için Habbo kredisine ihtiyacın var. Krediler ile ilgili aradığın bütün bilgiyi BURAYA tıklayarak bulabilirsin.

Eğer Habbo krediniz var ve mağazamızdan ürün almak istiyorsanız sol menü de bulunan Mağazamıza giderek kategoriler arasından istediğiniz ürünü seçin ve satın al düğmesine tıklayın. Ürün tutarı, hesabınızdan otomatik olarak düşecektir.

Aldığım Ürünlerimi nerede bulabilirim?
Aldığınız ürünü veya sahip olduğunuz tüm ürünleri görebilmek için sol menü de bulunan Ürünlerim düğmesine tıklayarak görebilirsiniz. Mobilyanızın üzerine tıklayarak Oda’ya yerleştir seçeneği ile odanız ’da istediğiniz yere koyabilir ve yerini değiştirebilirsiniz.

Eğer satın aldığınız ürünü malzemeleriniz arasında göremiyorsanız oyundan çıkarak yeniden bağlanmanızda fayda var. Eğer yine de göremiyorsanız Habbo yardım aracını kullanarak destek personelimiz ile irtibat kurunuz. Sizin için gerekli araştırmayı yapacaklardır.

Nasıl Hediye satın alabilirim?

Mağazamızda Hediye Gibi alabileceğiniz birçok ürün bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken satın almak istediğiniz ürünün üstüne tıklamanız ve sağ tarafındaki Hediye gibi al seçeneğini seçmeniz. Daha sonra açılan peceredeki Hediyeni kişiselleştir seçeneği ile Alıcı adını, Mesajınızı ve Hediye paket rengi/ şekli seçeneklerini tamamlayarak hediyenizi satın alıp istediğiniz kişiye gönderilmesini sağlaya bilirsiniz.


Hediyemi nasıl açabilirim? 

Hediyenizi sahip olduğunuz odalarınızdan birinde yere yerleştirdikten sonar üzerine çift tıklarsanız hediye araç çubuğu açılacaktır. Buradan hediyemi aç seçeneğini seçerek açabilirsiniz. Daha sonar hediyeniz ürün envanterinizden çıkacak ve odanızda istediğiniz yere yerleştirebileceksiniz.

 

Avatarım mobilyalarımı nasıl kullanabilir?

  • Oturmak veya uzanmak için; Yer fayanslarının üzerine tıklayarak avatarınızı hareket ettirebilir oturmak veya uzanmak istediğiniz eşyanızın üzerine tıklayarak oturabilir veya yatağınıza uzanabilirsiniz.
  • Yemek veya içmek için; Sadece ürün üstüne çift tıklamanız yeter. (Mini bar veya dondurma makinası gibi)

 

Teleportum neden çalışmıyor?

Teleportlar birbirine bağlantılı olarak çift hailde çalışırlar ve bu şekilde satın almanız gerekiyor. Eğer aldığınız teleport çalışmıyor ise diğer ucu olmayan tek teleport parçası almışsınız demektir.

 

Lütfen unutmayın: Diğer Habbo'lar ile ticaret yaparken teleport konusunda dikkatli olmanız gerekiyor çünkü karşı tarafın size çift olarak sattığından emin olamazsınız ve Habbo destek personellerinin bu konu hakkında yapabileceği bir şey maalesef yoktur.

 

Mobilyam kaybolmuşsa ne yapmam gerekiyor? 

Eğer mobilyanız kayıp ise muhtemelen Habbo hesabınıza başka birisi erişmiş ve mobilyanızı almıştır. Acilen şifrenizi değiştirmeli ve bilgisayarınız ’da keylogger taraması yapmalısınız. Hesabınız nasıl güvenli tutacağınız ile ilgili daha detaylı bilgiyi S.S.S. (Sık Sorulan Sorular) kısmında ki Habbo Destek menüsünde yer alan Hesap Güvenliği ve Kişisel Güvenlik bölümünden bulabilirsiniz 

 

Habbo Personeli bedava hediyeler veriyor mu? Ben de alabilir miyim?

Açıkçası Habbo personeli bedava hediyeler vermiyor. Ama ana sayfamız da gözleriniz dört açarsanız her zaman harika promosyon ilanları görebilirsiniz.

 

Neden başak bir Habbo’nun odasına eşyamı yerleştiremiyorum?

Artık başka Habbolar’ın kişisel odasına eşya bırakamazsınız. Eğer hediye vermek istiyorsanız güvenli ticaret yöntemi kullanmalısınız.

 

Odamda bulunan eşyalarımı nasıl kaldırabilirim?

Eşyanızın üzerine tıklayarak kaldır seçeneğini seçerseniz eşyanız ürünlerim envanterinize kaldırılacaktır.

 

Neden bütün eşyalarımı Ürünlerim listesinde göremiyorum?

Ürünlerim listenizde sadece ilk 3000 eşyanızı görebilirsiniz. Eğer daha fazla eşyanız var ise görünmeyebilirler. Eğer 3000 den daha az eşyanız var ise eşyalarınızı odalarınıza yerleştirip her ihtimale karşı oyundan çıkıp yeniden bağlanın. Ardından eşyalarınızı görebileceksiniz.

 

Habbo Bantları nedir?

Habbo Bantlarını, hareket eden yürüme bantları gibi düşünebilirsin. Habbo ’nu veya mobilyanı üzerine yerleştirerek hareket ettirebilirsin.

 

Bant üzerine eşyalar yerleştirebilir miyim?

Evet, banttın üzerine birçok eşya yerleştirebilirsin ama dikkat et, hareketleri zor fakat eğlencelidir! 

 

Bantlarımı başka eşyaların üstüne yerleştirebilir miyim?

Maalesef bantlar halı dahi olsa başka eşyaların üzerine yerleştirilemez.

 

Odama en fazla kaç tane bant yerleştirebilirim?

En fazla 35 adet bant yerleştirebilirsin.

 

Yapışkan notları nere bulabilirim?

Mağazamız ’da aksesuarlar arasında bulabilirsin.

 

Yapışkan notlarıma nasıl yazı yazabilir veya silebilirim?

Çok kolay – önce yapışkan notu odan ’da duvarına yerleştirip ve üzerine çift tıklayarak açtıktan sonar istediğini yazabilir veya silebilirsin.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir