Avatar Efektleri

Avatar Efektleri nedir?

Avatar efektleri, kendinizi üzerinizde uygulayabileceğiniz farklı özel efektlerdir. Belli bir süre aktif olduktan sonra kaybolur.  Uzaylı maskesi,kaykay, araba ve Hayalet gibi çeşitli maske veya dış görünüm efektleri de mevcuttur.

 

Aldığım Efekt ve kostümleri nasıl kullanabilirim?

Efektlerinizi görmek ve kullanmak için Habbo karakterinizin üstüne tıklayıp Görünüm Değiştir seçeneğini seçerek karşınıza çıkan ekrandaki sihirli değnek işaretine tıklamanız yeterli. Bu alanda sahip olduğunuz efekt ve maskeleri görebilirsiniz. Her ikisi de farklı kategorilerde yer almaktatır. Kullanmak istediğiniz efektin veya kostümün üstüne tıklayıp değişiklikleri kaydet seçeneğini seçtikten sonra aktif olacaktır.habboween_avatareditor.jpeg

 

Aldığım Efekt ve kostümleri Nerede bulabilirim?

Mağazamızda, kalıcı efektler ve kostümler kategorilerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca Ördekle Kiralama kategorisinde kiralayabileceğiniz bir.ok efekt de mevcuttur. 

 

Efekt veya Kostümlerimi ne kadar süre kullanabilirim?
Her birinin süresi farklılık gösrterebilmektedir. Bazıları bir hafta bazıları bir ay bazıları saatlerce kullanılabilir. Efektinizi kullanmaya başladıktan sonra altında yeşil işaretle kalan süresi gösterilmektedir.

Ben maskeleri ve kostümleri karıştırabilir miyim?
Elbette!

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir