Gizemli Kutu

Gizemli kutu nedir?

Gizemli Kutu, günlük ödüller veren Mobidir.

 

Ücretli mi?
Hayır, Gizem kutular ücretsizdir.

 

Gizemli Kutuyu nasıl alabilirim?
Tüm aktif Habbolar otomatik olarak bir Gizemli Kutusu alacaklar. Envanterinize geldiği zaman bir mesaj alacaksınız ve Kutunuzu odanıza yerleştirdiğinizden emin olun! (GİZEMLİ KUTUNUZU ALMAK İÇİN HOTEL'DE EN AZ 30 DAKİKA GEÇİRMENİZ GEREKMEKTEDİR.)

 

Kutunun içinde ne var?

Gizemli Kutunuz, rasgele seçilmiş nadiren değişen ortak bir ödül içerir.

 

Nasıl çalışıyor?

Kutunuzu açmak için, öncelikle günlük 2012 Macera Takvimi görevlerini tamamlaman gerekiyor. Görevlerin ne olduğunu Hotel Ana penceresini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz (Hotel içerisindeyken sol menüde bulunan H logosuna tıklayarak Hotel Ana penceresine gidebilirsiniz). Görevleri tamamladıktan sonar size Gizemli Kutuyu açabilecek bir anahtar verilecektir.

 

Gizemli Kutunuzu açmak için, sizin Gizemli kutunuz ile aynı renk anahtara sahip Habboyu bulmanız ve anahtarını sizin kutunuzun üstüne koymasını istemeniz gerekiyor. Diğer Habbo anahtarını kutunuzun üzerine yerleştirdikten sonar, kutunuzun üzerine tıklayarak “Kutuyu Aç” seçeneğini seçmeniz gerekli. Ayrıca, kendi anahtarınızı arkadaşlarınızın kutularını açmalarına yardım etmek için kullanabilirsiniz. Gizemli kutunuz ve anahtarlarınızın her Macera Takvimi  görevini tamamladıktan sonar sıfırlanacaktır.

Görevleri tamamlayıp anahtarı aldım fakat neden anahtarım kutumu açmıyor?

Görevleri tamamladıktan sonra size gelen anahtar kutunuzu açmaz. Ancak Sizin kutunuz ile aynı renk anahtara sahip olan Habboyu bulmanız ve anahtarını sizin kutunuzun üstüne koymasını istemeniz gerekiyor. Daha sonra kutunuzun üzerine tıklayarak “Kutuyu Aç” seçeneğini seçerek açabilirsiniz. Unutmayın, kendi anahtarınızı da arkadaşlarınızın kutularını açabilmelerine yardım etmek için kullanmanız gerekiyor.

Gizemli kutumu açmak için ne kadar zamanım var?

Gizemli kutunuz, her Macera Takvimi görevini tamamladıktan sonar sıfırlanır.

Eğer görevi tamamladıktan ve açacak anahtarı yerleştirdikten sonra kutunuzu açamadıysanız kutunuz sıfırlanacak ve içindeki hediyeyi kaybedeceksiniz. Size tavsiyemiz görevi tamamladıktan sonra kutunuzu aynı gün açmanızdır.

 

Gizem Kutu oyunu ne kadar devam edecek?
25 Aralık tarihinde sona erecek. Bu tarihten sonra kutunuzu açmak için sadece bir kaç gününüz var.

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir