Canavar Bitki

Canavar Bitki Nedir?

Canavar Bitki, odanızda büyüyebilen yaratıklardır. Özen gösterilmediği ve dikkat edilmediği takdirde ölebilirler. Canavar Bitkinizi hayatta tutmak için bir ücret ödemenize gerek yok fakat zaman, sabır ve özen isteyen bir bitkidir.

Nasıl Yetiştirebilirim?

Bitki tohumunuz var ise odanıza dikebilirsiniz. Dikme işlemini yaptıktan sonra Envanterinizden çıkacak ve tohumunuz Canavar Bitkiye dönüşecektir. Daha sonra eğer Canavar Bitkinizi odanızdan kaldırmak isterseniz Envanterinizin Hayvanlar kısmına geri dönecektir.

Tohumu nereden bulabilirim?

Mağazamızdaki Canavar Bitki kategorisi altında bulabilirsiniz.

Bütün Canavar Bitkiler aynı mı? Ne tür Canavar Bitki tohumu olduğunu nasıl anlarım?

Hayır, bütün Canavar Bitkiler birbirinden farklıdır, böylesi daha eğlenceli J Tohumunu diktikten sonra ne tür Canavar Bitki olduğunu anlayabilirsiniz. Bitkilerin renkleri, burunları, gözleri ve ağızları farklı olabilir. Unutmayın bitkiniz büyüdükçe mutasyona uğrayacaktır.

Tohumu diktikten sonra ne yapmalıyım?

Canavar Bitkilerin büyümeye başladıkça meyve vermeye de başlayacaklar ve onları yeni nesil Canavar Bitkiler oluşturmak için kullanabilirsin. Ayrıca Canavar Bitkilerin kalbi var ve ilgi gösterilip beslenmedikçe üzülüp ölebilirler.

Canavar Bitkilerimi Takas yapabilir miyim?

Hayır, Canavar Bitkiler takas yapılamaz fakat dikmeden önce tohumlarını Takas yapabilirsin.

Canavar Bitkilerimi Furni –Matic ile geri dönüştürebilir miyim?

Canavar Bitkilerimi Furni –Matic ile geri dönüştüremezsin. Ancak, eğer ölü Canavar Bitkin var ise yapabilirsin. Ölü Canavar Bitkini odana yerleştir ve üzerine tıklayarak  “Gübrele” seçeneğini seç. Böylece bitkin geri dönüştürülebilir hale gelecektir. Unutmayın bir defa Geri dönüşüm yaptıktan sonra bir daha Canavar Bitkinizi geri alamazsınız.

Ölmüş Canavar Bitkimi başka nasıl kullanabilirim?

Eğer Geri Dönüşüm yapmak istemiyorsanız Mağazamızdan canlandırmak için iksir alabilirsiniz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir