Habbo Nedir?

Habbo Otel, oyuncuların birbirlerine Habbo adında, özelleştirilmiş avatarları kullanarak sohbet edebilecekleri bir sanal otel ortamıdır. Sanal ortamda tüm oyuncuların erişilebileceği Ortak alan odalar, kullanıcı tarafından oluşturulan özel odalar ve konuk odaları bulunmaktadır.  Habbo'lar,  Mobilya seçeneklerini kullanarak odalarını istedikleri gibi dekore edebilir ve aynı zamanda sanal bir evcil hayvan ve bitki sahibi olabilirler.

Çocuğumun Habbo oynamak için herhangi bir ücret ödemesi gerekiyor mu?

Oyuncular ücretsiz üyelik kaydı yaparak Ortak alan Odalarında oynayabilirler.  Ancak,  Mobilya satın almak veya oyunculara ek özellik ve hizmetler sunan VIP Habbo Kulübü aboneliklerinden faydalanmak için küçük ücretlendirmeler yapılmaktadır.

Özel Habbo ürünlerini almak için Habbo para birimi kullanılmaktadır. Habbo kredisi de , SMS ve Kredi  kartı gibi çeşitli ödeme yöntemleri kullanılarak satın alına bilir. Bütün ödeme yöntemlerimiz, Otelin para birimi, Habbo Kredi kullanılarak satın alınır. Ödeme yöntemlerimizin, aşırı harcamayı önlemek için belli bir sınırı bulunmakta ve oyuncularımıza bir satın alma yapmadan önce anne babalarının veya velilerinden izin almaları gerektiğini çok açıkça belirtmekteyiz.

Telefon faturam da / kredi kartı faturam da ücretlendirmeler görüyorum. Nedir bunlar?

Lütfen unutmayın, sistemimiz otomatik olarak faturalama yapmamaktadır. Habbo kredisi satın almak için, telefon ile Habbo kredi hattına mesaj göndererek ile yapılabilir.

Eğer, Cep telefonu, sabit telefon veya banka kart dökümünüzde Habbo ücreti görünüyor ise bunun anlamı evinizdeki Habbo kullanıcısı bu yöntemi kullanarak Habbo Kredisi satın aldığıdır.

 Habbo Kredi sayfamızı ziyaret ederek satın alma yöntemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tüm işlemler Habbo kullanıcıları tarafından çevirim içi olarak yapılmaktadır. Çocukların çevrimiçi faaliyet ve harcamalarının izlenmesinden veliler sorumlu olduğu için olduğu geri ödeme yapamıyoruz.

Habbo, kullanıcılarımız tarafından gerçekleştirilen eylemlerin sorumlusu olarak tutulamaz. Bu ödemeler konusunda velilerin söz konusu kullanıcı ile konuşması ve sorumlu harcama konusunda bilgilendirilmeleri gerekmektedir. Ücretlendirme hakkında ya da geçici olarak durdurulmuş kullanıcı hesabı ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

 Ebeveyn Rehberi sayfamızda Habbo hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir