Arkadaş Listeniz Hakkında Tüm Bilgiler

Arkadaş Listeniz Hakkında Tüm Bilgiler

Habbo'ya bağlandıktan sonra, muhtemelen oluşturduğunuz arkadaşlarınızla konuşmak isteyeceksiniz! Buradan, tüm Habbo Arkadaş Listesiniz ile ilgili bütün bilgileri bulabilirsiniz. (bazılarımız buna konsol diyoruz) Habbo üzerindeyken nerede olursanız olun sürekli bağlantı halinde olabilir, bilgi edinebilirsiniz.

 Arkadaş listemde olmayan Habbo'ları nasıl bulabilirim?

Arkadaşlarınızı bulmak için sol tarafta bulunan menüden yararlanabilirsiniz. Habbo adını girin ve aynı isme sahip olan Habbo oyumcularının listesinden (arkadaş isteklerini kabul edenler!)  eklemek istediğiniz Habbo’nun adını seçip Arkadaş olarak ekle düğmesine tıklayın.

Kaç tane Arkadaş Listesi oluşturabilirim?

Şimdilik, organize etmek için 5 yeni arkadaş listesi kategorisi oluşturabilirsiniz.

"Arkadaşını Takip Et" nedir?

Size, konsolu kullanarak arkadaşlarınızın bulunduğu aynı yere atlamanız uygulanan çok pratik bir yoludur. Sadece, konsolunuzda bulunan Arkadaş listenize bakıp, "Aynı odaya git" seçeneğini tıklayarak arkadaşlarınızın Otel içerisinde bulundukları yere gitmenizi sağlayabilirsiniz. Bu yol ile sadece kilitli veya parola koruması olan odalara geçiş yapamazsınız. Unutulmayınız ki! Bu yöntemi kullanarak, arkadaş listenizde bulunanlar da sizin bulunduğunuz yere geçiş yapabilirler. Bu yüzde listenize arkadaş eklerken dikkat etmenizde fayda var.

 "Arkadaşını Takip et" / "Aynı Odaya Git" özelliğini nasıl kapatabilirim?

Sizi izleyen birini durdurmak istiyorsanız, tek çözüm Arkadaşlar Listenize bu kişiyi kaldırmaktır. Eğer, sizi izleyen herkesi durdurmak istiyorsanız, hesap ayarlarınızdan çevrimdışı görünme konumuna geçebilirsiniz.

Bir arkadaşımı nasıl silebilirim?

Hotel içerisindeyken ekranın sağ altı kısmında yer alan Arkadaş listenize tıklayarak silmek istediğiniz kişinin adını bulun ve X işaretine tıklayarka silin.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir