At

Diğer evcil hayvanlardan AT’ı farklı kılan nedir?


At, Habbo Otel içinde ilk binilebilen evcil hayvandır. Atınıza bir eyer alarak odanız içerisinde binebilirsiniz. Satın aldığınız eyeri Atınızın bulunduğu odaya yerleştirin ve üzerine tıklayarak kullan seçeneğini seçin, daha sonra binmek istediğiniz AT’ın üstüne tıklayıp bin/sür seçeneğini seçin. Ayrıca atınız için çeşitli şampuanlar ve saç ürünleri kullanarak, saç şekli, Saç rengi ve At deri rengini değiştirebilirsiniz. Bütün şampuanlar, saç boyalarımız ve saç ürünlerimiz sadece bir kez kullanımlıktır!

Atınızı nasıl sürebilirsiniz?

AT’a binmek için mağazada bulunan bir eyer kullanmanız gerekecektir. Bir eyer aldıktan sonra, binmek istediğiniz atınızın bulunduğu odaya koyun ve binmek istediğiniz AT’ı seçin. Eyer yerleştirdikten sonra atın üzerine tıklayarak  'Sür' seçeneğini seçebilirsiniz.

Atımdan nasıl inebilirim?

Atınızdan inmek için, AT’ınızı seçerek 'İn' seçeneğine tıklayabilirsiniz.

Eyerimi nasıl kaldırabilirim?

Atınıza tıklayarak Semeri 'Kaldır' seçeneğini seçin.

Eyerimi kaldırdıktan sonra yok oldu. Neden olmuş olabilir?

Eyer, kaldırıldıktan sonra envanterinize geri döner. Sonra tekrardan odanıza yerleştirebilirsiniz.

Atıma binemiyorum! Nerede yanlış yapıyorum?.

AT’a binmek için mağazada bulunan bir eyer kullanmanız gerekecektir. Bir eyer aldıktan sonra, binmek istediğiniz atınızın bulunduğu odaya koyun ve binmek istediğiniz AT’ı seçin. Eyer yerleştirdikten sonra atın üzerine tıklayarak  'Sür' seçeneğini seçebilirsiniz.

Atımın rengini veya saç rengini nasıl değiştirebilirim?

Mağaza ‘da çeşitli şampuan, saç boyası veya saç tasarım ürünleri bulabilirsiniz. Bu öğelerden birini kullanmak için,  Atlarınızdan en az biri bir odaya yerleştirin. Malzemenin üzerine iki defa tıklayın ve ardından 'Kullan öğesini' tıklayarak kullanmak istediğiniz AT’ı seçin. Ayrıca 'Kullan öğesini' tıklayarak ve sağ alt köşesinde infostand gelen 'Kullanım' seçerek kullanabilirsiniz. Bütün şampuanlar, saç boyalarımız ve saç tasarım ürünlerini SADECE bir kez kullanabiliyorsunuz!

Daha önce atım için şampuan/saç boyası kullanmıştım ama daha sonra bulamadım. Ne olmuş olabilir?

Bütün şampuan, saç boyası ve saç tasarım ürünleri sadece bir defa kullanımlıktır. Kullandıktan sonra ürün kaybolur.

Diğer kullanıcılar atıma binebilirler mi?

Sadece sahibi olan kişi kendi atına binebilir. Atınızı (öteki evcil havanlar gibi) diğer Habbos odalarına götürebilirsiniz.

 Mağaza ‘da at nereden bulabilirim?

AT’ların Mağaza içerisinde kendi sayfası vardır. Sadece Mağazayı açarak, evcil hayvanların yukarısında kolaylıkla bulacaksınız.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir