Habbo Mağazası Hakkında Tüm Bilgiler

Belki son zamanlarda Habbo Otel'e katıldınız ve odanızı son moda mobilya ve aksesuarlar ile nasıl dekore edeceğinizi merak ediyorsunuz, ya da başkasının odasında görüp beğendiğiniz ve "oooh! Ben de bunlardan birini istiyorum! "  dediğiniz mobilyalar gördünüz ve satın almak istiyorsunuz. Son moda, harika mobilyalar ve aksesuarlar ile dolu Habbo Mağazası, gitmeniz gereken tek yer! Mağazaya erişmek için Otel oturumunu açmanız ve ekranın sol köşesindeki Habbo araç çubuğunda bulunan küçük mağaza simgesine (sağda resimdeki gibi) tıklamanız yeterli.


Mağaza, size istediğiniz mobilyaları kolay bulmanız için farklı bölümlere ayrılmıştır!

Mağazadan istediğim malzemeleri nasıl satın alabilirim?

Sadece mağaza ikonuna tıklayarak mağazayı açmanız ve ürünler arasından istediğiniz malzemeyi seçerek "satın al" düğmesine basıp karşınıza çıkan talimatları takip etmeniz yeterli.

Eğer yeterli krediniz yoksa nasıl kredi alacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

 

Mağaza ‘da olmayan malzemeleri nasıl alabilirim?

İstediğiniz eşya Mağaza'da satışta değilse bu nadir bulunan eşyalardan birisini istiyorsunuz demektir. Habbo'da sezon ürünleri (cadılar bayramı veya yılbaşında satılan), ödüller gibi sınırlı sayıda bulunan malzemeler bulunmaktadır. Sezon ürünlerini yılın belli dönemlerinde satışa sunuldukları sırada satın alabilir, yarışmalara katılarak ödüllere sahip olabilirsiniz. Ama tabii eğer çok istiyorsanız malzemenin sahibi ile pazarlık yaparak satın almaya çalışabilirsiniz.

Satın aldığım malzemeyi beğenmezsem ne olacak?

Mağaza ‘da satılan ürünler geri iade edilemez.

Mağazadan satın aldığım ürünlerim nerede duruyor?

Bir malzeme veya mobi satın aldığınız zaman, ürünleriniz envanterinize göndermektedir. Habbo oturumunu açtığınızda sol tarafta bulunan araç çubuğu üzerindeki envanter simgesi tıklayarak malzemelerinizi görebilirsiniz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir