Etkinlikler Hakkında Tüm Bilgiler

Her gün, yüzlerce Habbo kendilerine ait, oyundan yardım masalarına, moda gösterilerine kadar birçok etkinlikler düzenlemektedir. Etkinlik masasından, Habbo' da neler olup bittiğini hızlı ve kolayca görebilir, kendiniz de dahil olarak eğlenceyi başlatabilirsiniz! Ayrıca kendi etkinliğinizi düzenliyorsanız ve daha fazla Habbo'nun dahil olmasını istiyorsanız Etkinlik masasını kullanabilirsiniz. Etkinlik masası ile ilgili daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, okumaya devam ediniz.

Kendi etkinliğime nasıl ev sahipliği yapabilirim?

İlk olarak, kendi odalarınız içerisinden etkinliği yapmak istediğiniz odayı seçmelisiniz. Daha sonra odaya giderek Habbo araç çubuğundaki Etkinlik listesini açın. Etkinlikler Listesi, simgesi kırmızı ile çevrili beyaz bir ünlem işaretidir. Şimdi, etkinliğe ev sahipliği seçeneğini tıklayın ve Yayınlamak istediğiniz etkinliğin başlığını, tanımını ve kategorisini girin. Etkinliğinizi yayınladıktan sonra, Otelin içinde ve Habbo ana sayfasında hem de etkinlikler kategorisinde yerini alacaktır.

Etkinliğimi nasıl sonlandıra bilirim?

Etkinlik, ev sahipliği yaptığınız oda'nın içerisinde bulunduğunuz sürece devam edecektir. Etkinlik odasından ayrıldıktan sonra, otomatik olarak Etkinlik masasından yok olacaktır.

Etkinlikleri nasıl bulabilirim?

Etkinlik Masası’na, Habbo içerisinden ve Habbo ana sayfasından ulaşılabilmektedir.

Habbo içerisinden Etkinlik Masası’na ulaşmak için istediğiniz zaman Etkinlikler Listesi simgesine tıklayarak katılabileceğiniz çeşitli etkinlikleri listeleye bilirsiniz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir