Mini Posta ve Mesajlar Hakkında Tüm Bilgiler

"Mini Posta" nedir?

"Mini Posta", Habbo arkadaşlarınızla çevirim dışı olsalar bile kolayca temas halinde kalmanızı sağlayan Habbo e-posta mesajlaşma servisidir.

"Mini Posta" servisini nasıl kullanabilirim?

Kullandığınız diğer e-posta programları ile aynı şekilde kullanabilirsiniz. Gelen mesajları düzenleyebilir, onları gönderebilir, ulaşılan mesajları kontrol edebilir, mesajları silip, istediğiniz gibi organize edebilirsiniz. Yalnızca Habbo arkadaş listenizde bulunan kişilere ileti gönderip alabilirsiniz ama mesaj göndermek istediğiniz arkadaşlarınız online olmak zorunda değiller.

Mini Postamı nereden bulabilirim?

Mini Posta, Habbo Otele giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüden ''Ben'' avatar resminizin altında bulunmaktadır. Ayrıca sağ alt kısımda bulunan arkadaş listenizden de ulaşabilirsiniz.

Neden tanıştığım belli bir kişiye mesaj göndermeme izin vermiyor?

Yalnızca Habbo arkadaş listenizde bulunan kişilere mesajlarınızı gönderip alabilirsiniz. Listenizde olmayan bir Habbo'ya mesaj göndermek istiyorsanız öncelikle o kişiyi arkadaş listenize ekleyip yeniden mesaj göndermeyi deneyiniz.

Nasıl Anında Mesaj servisi ile mesaj gönderebilirim?

Arkadaş listenizdeki isminin yanında bulunan konuşma balon ikonuna tıklamanız yeterli.

Birden fazla mesajlaşma yapabilir miyim?

Evet, Arkadaş listenizdeki isminin yanında bulunan konuşma balon ikonuna tıklamanız yeterli. Böylece yeni bir pencere açılacak ve pencereler arası geçiş yaparak konuşmanızı sürdürebilirsiniz.

Uygunsız anlık mesaj konuşmalarını nasıl yönetebilirim?

Anlık Mesajlar uygunsuz konuşmaları önlemek için otomatik olarak Moderatorlerin filtrelerden geçirilir. Belirli bir oyuncudan başka Anlık İleti almak istemiyorsanız, Arkadaşlar Listenizdeki ismini vurgulayın ve konsol ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı X işaretine tıklayın.

Arkadaş listemdeki herkese aynı anda mesaj gönderebilir miyim?

Habbo anlık mesajlaşma gereksiz mesajları uzak tutmakta ve toplu mesajlara izin vermez. Aksi halde bu gereksiz mesajların kolayca gönderilmesine sebep olurdu. Hepimiz bunun yanlış olduğunu biliyoruz!

Bir arkadaşıma mesaj gönderirken "Arkadaşınız Meşgul" mesajı aldım. Neden?

Bu arkadaşınızın bir oyun oynadığı veya yeni bir oda yüklediği anlamına gelmektedir. Birkaç dakika sonra yeniden deneyiniz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir