Oda Hakları Nelerdir?

Haklar başka Habbo'ların odanızdaki mobilyaları kaldırmasını, diğer Habbo'ları odanızdan atmasını ve yapıştırdığınız notları silmesini engeller.


Sadece güvendiğiniz Habbo'lara haklar tanımalısınız. Kötü niyetli Habbo'lar, odanızı tahrip edebilir, yapıştırdığınız yazılarınızı silebilir, arkadaşlarınızı dışarı atabilirler. Bu yüzden kime güvendiğinize dikkat etmelisiniz!

Habbo Moderatorleri, onlara verdiğiniz haklar konusunda birşey yapamazlar. Bu nedenle lütfen bu konuda Yardım Çağrısı göndermeyin.

Nasıl Hak verebilirim?

Sadece oda sahibi kendi odasının haklarını verebilir. Habbo karakteriniz odalarınızdan birindeyken, diğer Habbo’nun üzerine tıklayarak ismin üstüne Hak Ver /belirle seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklayarak oda hakkını verebilirsiniz.

Verilmiş Hakları nasıl kaldırabilirim?

İki farklı yöntem ile hakları kaldırabilirsiniz:

  • Eğer kendi odanızdaysanız Habbo’nun isminin üzerine tıklayarak hakları kaldır seçeneğini seçerek yapabilirsiniz.
  • Odanızda hak sahibi olan herkesin haklarını kaldırmak için ise, Misafir odanıza gidin be oda ikonuna tıklayarak oda ayarlarını ve  gelişmiş ayarları seçin. Buradan Habbo isimlerine tıklayarak verdiğiniz hakları kaldırabilirsiniz.

Lütfen unutmayın, bu işlem sadece hak verdiyseniz uygulanabilir.

Neden duvar veya zemin kaldıramıyorum?

Duvar kâğıdı ve döşemeler sabittirler. Bir kere onları yerleştirdikten sonra bir daha kaldıramazsınız. İsterseniz yeni duvar kağıdı veya yer döşemesi kullanarak görünüşü değiştirebilirsiniz.

Odamı nasıl kilitleyerek / parola koyarak koruyabilirim veya kapı zili takabilirim?

Bu ayarları değiştirmek için, odanıza giriş yapın ve sol tarafta bulunan Oda Bilgisi ikonuna tıklayın. Buradan seçenekleri görebilirsiniz.

Kaç tane odaya sahip olabilirim?

Sadece 100 tane odaya sahip olabilirsiniz.

Ana odamı nasıl değiştirebilirim?

Oda bilgisi düğmesine tıklayıp, Ana Oda yap' seçeneğini seçin.

Habbo'da bulunan kendi odamdan engellendim. En az ne kadar süre ile engelleniyorum?

Habbo, 10 dakika süre ile tekrar odaya girmek için edeme yapmaktadır.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir