Habbo Karakterimi nasıl kontrol edebilirim?

Habbo'ya katıldıktan sonra, şimdi sıra oyun içerisinde Habbo karakteri ile neler yapabileceğini bilmekte. Aşağıdaki sık karşılaşılan soruların yanıtları yardımcı olabilir!

Nasıl sohbet edebilirim?
Oda içerisindeyken ekranın altındaki "sohbet için buraya tıklayın" düğmesini tıklayıp daha sonra konuşmak için geri dön tuşuna (ya da 'enter') tuşuna basın. Bu kadar basit!

Görünüşümü nasıl değiştirebilirim?

Görünüşünüzü değiştirmek çok kolay! Habbo Otel oturumunuzu açtıktan sonra, odaya gidin ve Habbo'nuzu tıklayarak açılan kutuda ki "Görünüm Değiştir" seçeneğini seçin. Buradan yeni bir görünüşünüzü seçebilirsiniz. Habbo Kulüp / VIP üyeleri için, farklı renkler ve kıyafetler de mevcuttur.

Nasıl yürüyebilir, oturabilir ve uzanabilirim?
Yerdeki zemini tıklayarak etrafta dolaşabilir veya bekleyebilirsiniz. Habbo’nuz bu tıkladığınız alanda hareket edecektir.  Oturmak veya uzanmak için, koltuk veya yatak altındaki zemini tıklamanız yeterli.

Nasıl dans edebilirim?

Dans etmek için, Habbo’nuz üzerine tıklayın ve açılan menüden "Dans" ı seçin.

Nasıl el sallayabilirim?

El sallamak için  Habbo’nuz üzerine tıklayın ve açılan menüden "El Salla" yı seçin

Nasıl bağırabilirim?

Sohbet ekranına yazınızı yazdıktan sonra, Shift ve klavyenizde aynı anda Enter tuşuna basın.

Nasıl fısıltılı konuşabilirim?
Sizi duymasını istediğiniz Habbo'nun başının üstüne tıklayarak,  'Fısılda' seçeneğini seçin ve Sohbet kutusuna mesajınızı yazıp <Enter> veya <geri dön> tuşuna basın. Böylece mesajınızı sadece seçtiğiniz Habbo duyabilecektir.

Diğer karakterlerim arasında nasıl geçiş yapabilirim?

Ana sayfanızdaki Hesap ayarları menüsüne tıklayın. Kimlik Ayarları seçeneğini seçin ve karşınıza çıkan ekranın üst kısmında yazan Karakterlerim seçeneğini seçin. Bu kısımdan sahip olduğunuz karakterlerinizi görebilir ve istediğinizi seçebilirsiniz.

Mottomu nasıl değiştirebilirim?

Ana sayfanızdaki Hesap ayarları menüsüne tıklayın ve Motto kısmına istediğiniz yazıyı ekleyerek kaydedin ( yazdığınız metin Habbo Kurallarına uygun olmaması durumda ceza alabileceğinizi unutmayın.).

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir