Habbo Yardımcıları iş başında!

Resmi Habbo Yardımcısı nedir?

Habbo topluluğunda çok fazla yük almadan daha fazla rol almak ama istediysen işte sana bir şans. Habbo Yardımcısı olarak görevin, diğer Habbo’lara otel ve çevresini tanıtmak, nasıl kullanılacağını göstermek ve etrafta tur attırarak rehberlik etmek.  

 

Nasıl Habbo Yardımcısı olabilirim?

Hiçbir seçim süreci yapılmayacaktır, herkes bir Habbo Yardımcı olabilir ama uyumlu olmak ve çok çalışmak zorundasınız. Birinci sınıf Habbo yardımcısı olma yolunda atılan ilk adım, görevlerini tamamlayarak rozetini almaktır. Açılış sayfası (Otele girdiğiniz için bu gördüğünüz ilk sayfa) üzerindeki sol tarafta bulunan ‘’Ben’’ avatar ikonuna tıkladığınızda, Beceriler menüsü altında tamamlamanız gereken görevlerin listesini ve detaylarını bulabilirsiniz.

 

Yeni Habbo’lara nasıl yardımcı olabilirim?

Yeni Habbo’lardan size birçok soru ve tur isteği gelecektir. Bunlardan seçtiklerinizi cevaplayacaksınız. Habbo hakkındaki tüm bilgi birikiminizi yeni Habbo’lara yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

 

Tur Rehberi nedir?

Bir Tur Rehberi, otelde bulunan popüler odaları, oyunları ve etkinlikleri yeni Habbo’lara gösteren kılavuzdur.

Tur tam olarak nedir?

Bir Tur mu oluşturacaksın? Öyleyse en iyisini oluştur! Yeni Habbo’ların arkadaşça, dost canlısı bir ortamda, güzel dostluklar kurarak eğlenceli bir Habbo tecrübesini yaşaması için onlara yardımcı olacağını ümit ediyoruz. Kısacası, tur ile onlara Habbo hakkındaki tüm bilgileri açıklayacak ve yol gösterecek kişi sen olacaksın.

 

Nasıl Tur düzenleyebilirim?

Yeni kullanıcıyı odalara davet edebilirsin. Sadece Yardım aracında bulunan ‘kullanıcıyı odama davet et’ düğmesine tıklamanız yeterli. Yeni Habbo’nun ziyareti bittikten sonra, göstermek istediğin başka oda buluncaya kadar biraz beklemesini isteyebilirsin. Başka oda bulduktan sonra Habbo’yu sana katılması için yeniden davet edebilirsin.

5 ile 10 arası güzel partilerin, etkinliklerin ve oyunların düzenlendiği farklı odalar gösterebilirsen süper olur. Yeni kullanıcıların oyunu tam olarak anlamaları için çok fazla açıklama yapmanız gerekebilir. 

Unutmayın Sabır bir erdemdir! :)

Ne tür odalar göstermeliyim?

Ziyaret etmekten zevk aldığınız, eğlenceli, takılması kolay olan odaları seçebilirsiniz.

 

Onlara Habbo hakkında ne söyleyebilirim?

En iyisini, neden Habbo oynadığını sen biliyorsun – sadece onlarla bunu paylaş! Ayrıca oyun oynarken hareket ve davranışların nasıl olması gerektiğini de biliyorsun. Tüm bu bilgileri de paylaşmalısın. Yeni Habbo’ların kıyafetler, krediler ve VIP üyelikleri hakkında soruları olabilir. Bu konularda uzman olduğunu ve tüm sorularına cevap verebileceğini düşünüyoruz J  


Habbo Yardımcısı’nın yardımına ihtiyacım olursa ne yapmalıyım?

Çok kolay! Tek yapman gereken ekranın sağ tarafında bulunan ‘‘yardım’’ ikonuna tıklaman ve karşına çıkan Habbo yardımcısı iletişim kutusundan istediğin yardım seçeneğini seçmen. Mesela Tur ise veya Talimat iste gibi.

 

Habbo yardımcısı ile bir sorun yaşarsam yardım alabilir miyim?

Elbette. Yardım düğmesine tıkladığınız zaman karşına çıkan diyalog penceresinin sağ tarafında acil yardım arama seçeneğinden ulaşabilirsin.

 

Habbo Yardımcıları yeteri kadar faydalı ve yardımcı olmazsa rapor etmeli miyim?

Hayır. Eğer Habbo yardımcınızdan memnun değilseniz ve sorularınıza yeterli cevap veremediğini düşünüyorsanız sadece yardım seans sonrasında değerlendirmenizi ona göre yapın. Fakat yardımcıdan memnunsanız ve iyi iş çıkardığını düşünüyorsanız hak ettiği övgüyü vererek adil olun.

 

Yeni bir Habbo’ya yardımcı olmak isterken kaba davranışlar sergiliyorsa şikayet etmeli miyim?

Hayır. Sadece es geçip görmezden gelin. Yardım düğmesine gerçekten acil durumlarda başvurmalısınız.

 

Habbo Yardımcısı olarak, kullanıcıları yönetip engelleme yetkisine sahip olabilir miyim?

Hayır. Bu tür tatsız şeyleri oyun yöneticilerine bırakın. Size oyunlar, odalar, aktiviteler gibi Habbo hakkında sadece sizin bilebileceğiniz sorulara cevap vermekte ihtiyacımız var!

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir