Habbo'da bir sorun yaşıyorsam kimden yardım istemeliyim?

İlk olarak; Habbo parolanızı Habbo personeli dahil kimseyle paylaşmayın.

Oyun içerisinde size zorbalık yapan, şifrenizi ya da diğer gizli bilgilerinizi öğrenmeye çalışan, müstehcen davranış ve sözler sarf eden kişileri acilen yardım düğmesine tıklayarak şikayet ederseniz hemen harekete geçeceklerdir.

Gece veya gündüz her zaman yardım almak için, sadece Habbo içinde ekranın sağ üst köşesinde 'Yardım'  düğmesini tıklayın ve Personelden yardım al seçeneğini seçin.

 

Otel ve çevresini tanımak, eşyaları veya menüleri nasıl kullanacağınız öğrenmek veya etrafta tur atmanıza yardımcı olup size rehberlik etmesi için Habbo Yardımcılarını çağırmanız gerekiyor.

Habbo içinde ekranın sağ üst köşesinde 'Yardım'  düğmesini tıklayın ve Tur iste veya Talimatları iste seçeneğini seçin.

 

Eğer Habbo hesabınız ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız (haksız yere oyunda susturulmuş veya hesabınız yasaklanmış ise, kredi alımı ile ilgili sorun yaşadıysanız, erişim sorunu veya buna benzer sorunlarınız için Müşteri hizmetlerine Talep göndermeniz gerekiyor. 

Ana sayfanızın en alt kısında yer alan Müşteri Desteği bağlantısına tıklayın ve açılan sayfanın "Talep Gönder" butonuna tıklayarak Habbo Müşteri Hizmetlerine soru talebi gönderebilirsiniz. Daha fazla bilgi için S.S.S sayfamızın Habbo Hakkında Genel Bilgiler kısmını ziyaret ediniz.

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir