Buyukelciler Programi

Büyük elçiler Kimlerdir?
Büyük elçiler, yeni oyunculara yardım etmek ve topluluğumuzu tanıtmak, ayrıca herkese açık öne çıkanlar odalarımızdaki düzeni korumak konusunda personelimize yardımcı olan tecrübeli Habbolardır.

Büyük elçileri nasıl tanırım?
Büyük elçiler sadece onların sahip olduğu “Habbo Büyük elçisi” Rozetini takmaktadırlar.

Şimdilik Habbo Türkiye Büyük elçi isimleri:

TolgaGF , emirda, CanReissss, ekooro , gokalpfirat, MarklisHeadShot,  Impossible-, natalie1221, denizhan44, korkusuz_ergen


İhtiyacım olduğu zaman Büyük elçileri nasıl çağırabilirim. 
Büyük elçiler Moderasyon ekibi veya yardımcılar gibi çağırılamaz. Onları ancak aynı Oda’da gördüğünüzde sorularınız varsa sorabilirsiniz. Eğer Hotel içinde herhangi bir sorununuz varsa her zamanki gibi Habbo yardımcılarını veya Moderasyon ekibine yardım çağrısı gönderebilirsin.


Büyük elçiler Nasıl Çalışmaktadırlar?

Bütün Büyük elçiler Habbo personeline bağlı olarak görev yapmaktadırlar. Büyükelçilerin Personel tarafından belirlediği odalarda kuralları ihlal eden oyuncuları susturma ve odadan atma hakkına sahiptirler.


Büyükelçiler Moderatörlerin yerini mi alacak?
Hayır, Moderasyon ekibi, Büyük elçilerden daha fazla hakka sahiptirler ve böyle bir durum söz konusu değildir. Büyük elçilerin sahip olduğu haklar sınırlıdır ve her zamanki gibi sizi rahatsız eden veya ciddi durumlarda kesinlikle Moderasyon ekibi ile irtibata geçmeye devam edeceksiniz. Büyük elçiler artı olarak topluluğumuzun düzenini saplaması ve yeni oyunculara yardım etmeleri için göreve getirilmiştir.


Ben de Büyük elçilere katılabilir miyim?

Habbo aktif oyuncu ve yeni oyuncu sayısında artışa göre Büyük elçi alımı düşürülebilmektedir. Yeni seçim yapılacağı zaman, tecrübeli, yardımsever ve aktif olaran Habbolar arasından değerlendirmeler yapılmakta ve seçimler önceden haber verilmemektedir. 

 

 Not: Lütfen Unutmayınız, Büyük elçiler Habbo Personeline yardım etmek için seçilen Habbo Oyuncularıdır. Bu sebeple 7x24 görevde olmaları ve her duruma müdahale etmeleri mümkün değildir. Bu yüzden Başka Habbolar ile sorun yaşadığınız durumlarda mutlaka Moderatorle iletişime geçiniz.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir