Satılabilir Kıyafetler

 Habbo Modası ile Tarzını Bul

 

Habbo Modası Nedir?

Yeni Habbo Modası takas edilebilir kıyafet ve aksesuar dizisi çok şık bluzlar, kotlar, aksesuar ve saç modelleriyle kendini sonuna kadar ifade edebilesin diye senin için tasarlandı. Klasik kıyafetlerden farklı olarak Habbo Moda kıyafetleri mağazadan mobi gibi satın alınır ve kullanmaya başlamadan önce diğer kullanıcılarla takas edilebilir.

 

 

Habbo Moda kıyafetlerini nasıl kullanmaya başlayabilirim?

Önce envanterinde moda kıyafetini bulmalı ve onu odana yerleştirmelisin. Sonra "Kullan" üzerine tıkla, "Kullanmak için aç"ı seç ve artık kıyafetini avatar düzenleyicinde görebilirsin. Habbo Moda kıyafetini kullanmaya başladıktan sonra tekrar mobi olarak kullanamazsın, yani bir daha odana koyman ya da takas yapman mümkün olmaz. Bunların yerine avatar düzenleyicinde kalıcı bir Habbo Moda kıyafetine sahip olursun!

 

Habbo Moda kıyafetimi kullanmaya başladım ama şimdi onu bulamıyorum - nerede olabilir?

Habbo Moda kıyafetini kullanmaya başladıktan sonra artık o, avatar düzenleyici koleksiyonunun bir parçası olur. Habbo Moda kıyafetleri bundan böyle ilgili sekmededir, örneğin; üstler bluz sekmesinde, alt parçalar pantolon sekmesinde, vs. Kedi kostümü gibi bazı kıyafetler ise çeşitli bölümlerde olabilirler: şapka, bluz, pantolon hepsi ilgili sekmelerinde bulunur.

 

 

Habbo Moda kıyafetlerimib renklerini nasıl değiştirebilirim?

Habbo Moda parçasını kullanmaya başladıktan sonra artık avatar düzenleyicisi koleksiyonunun bir parçasıdır ve renklerini tıpkı diğer kıyafetlerde olduğu gibi değiştirebilirsin.

 

Habbo Moda kıyafetlerini odama yerleştirdikten sonra takas edebilir miyim?

Evet, kullanmaya başlamadığın sürece takas edebilirsin. örneğin: kıyafet envantere bağlanmamıştır. Kıyafet envantere bağlanmadığı sürece normal mobi gibi kullanabilirsin: odaya koyabilir, kaldırabilir veya diğer oyuncularla takas edebilirsin.

 

Habbo Moda kıyafetleri sadece HC üyeleri için midir?

Hayır, Habbo Moda herkesin kullanımına açıktır! Bu yeni kıyafetleri otelemize ilk yerleştirdiğimizde bazı parçaların sadece HC üyelerine özel olmasıyla ilgili bazı sorunlar yaşadık ancak, bu sorunlar en kısa zamanda çözülecektir.

 

 

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir