Habbo-lympix 2012

Bugün, birliktelik ruhumuzu ve yüksek hedeflere ulaşma becerilerimizi kutlayacağımız ve bu becerilerimizi ortaya koyacağımız özel bir kampanyanın başlangıcıdır!

Seni Habbo dünyasında güzel bir tura çıkaracak, görülecek yerleri görmeni sağlayacak ve muhtemelen yeni arkadaşlarla tanıştıracak bir görev başlattık. Bu görev sayesinde yeni başarılar kazanacaksın ve kim bilir, belki de birkaç sürprizle karşılaşacaksın!

Habbo-lympix deneyimini sonuna kadar yaşatmak için Mağazamıza bazı yeni Mobiler ekledik. Bu güzel mobiler arasında, kendine harika bir stadyum yaratmak için gereken podyum ve kupa gibi çeşitli şeyler bulabileceksin. Perşembe gününden itibaren, yeni eklenmiş geleneksel ve Sınırlı Nadir Nesneler bile bulabileceksin.

Ve hazır söz harika stadyumlara gelmişken, çeşitli Hayran Sitelerindeki bazı üstün yetenekli Habbo'ların yardımı sayesinde, bütün otellerde takılabileceğin, sınavlarda sorularını cevaplayabileceğin ve hatta evine birkaç ödül getirebileceğin, son derece havalı Habbo-lympix Köyleri kurduk. Tüm bu harika şeylerin bir parçası olmak istiyorsan yalnızca Habbo-lympix etiketini odana eklemen yeterli! Bu etiket, tüm Otellerdeki etiketin aynısıdır.

Daha ne bekliyorsun ki! Hemen bize katıl ve Habbo-lymix ruhunu bizimle birlikte kutla! Tüm bu güzel şeyler şu an itibariyle Otelinde yaşanıyor :)

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir