Habbo Hotel Nedir?

 

1.gif Habbo Hotel Nedir?
Habbo Hotel, 13 yaş üstü oyuncuların kendi karakterlerini ve hotel odalarını dizayn ederek eğlenceli vakit geçirdikleri bir topluluktur.  Ayrıca yeni arkadaşlarla tanışıp, sohbet ederek, partiler organize edebilir, görevleri tamamlayabilir, oyunlar oynayabilir ve aktivitelere katılarak rozetler kazanabilirsiniz. 

 

3.gif Ebeveynler
13 yaşında veya daha büyükseniz ve Habbo oynamak istiyorsanız, Ebeveynlerinizin Habbo hakkında bilgi sahibi olması için bu bilgilendirme yazısını okumasını tavsiye ediyoruz. Ebeveynler için ayrıca bilgiler içeren rehber sayfamız da bulunmaktadır. Eğer Ebeveynleriniz bizlere doğrudan sormak istiyorsa,  Müşteri Hizmetleri personeline Talep göndererek ulaşabilirler.

4.gif Moderatorler

Habbo, 7 gün 24 saat Moderasyon ekibi tarafından izlenerek denetlenmektedir. Hotel içerisindeyken sağ üst yardım düğmesine tıklayarak yardım talebinde bulunabilir veya sizi rahatsız eden durumu bildirebilirsiniz. Moderasyon ekibimiz,  yardım çağrınızı inceleyerek gerekli olması halinde sorunlu oyuncuyu Oda’dan atabilir, susturabilir veya oyundan engelleyebilir. Habbo’da güvenli bir şekilde oynamak için lütfen Güvenlik ipuçları sayfamızı ziyaret ediniz. 

5.gif Habbo hakkında sorularım veya bir sorunum var ise ne yapabilirim?
Sık Sorulan Sorular sayfamızda tüm sorularınız ile ilgili cevapları bulacaksınız. Eğer aradığınız sorunun cevabını bulamadıysanız Otel içindeki habbo yardımcılarından yardım isteyebilirsiniz. 


 6.gif Ben 13 yarışından küçüğüm. Ne yapabilirim?
Üzgünüz, fakat Habbo Hotel’e katılmak için 13 yaşına kadar beklemeniz gerekmektedir. 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir