Dolandırıcılık Uyarısı: Habbo X email şifresi çalmak

Aşağıda Habbo tarafından gönderilmemiş sahte bir e-posta bulunmaktadır.

Uzun süre hesabınızı inceledikten sonra, yeni Habbo X programının bir parçası olabilmeniz için seçildiniz. Sizi, diğer kullanıcılardan ayırt edecek yeni bir rozet verilecektir. Diğer Habbo'ların yorumlarını kapatıp ve açmak yeteneğine, bir günde 5-10 soru alacağınız ve istediğinizi red etme hakkında sahip olduğunuz Habbo X yardım aracına sahip olacaksınız.

Gelen sorulara verdiğiniz cevaplara istinaden, soruları yanıtlama oranı en yüksek olan kişiler, süper nadir bulunan çeşitli hediyeler kazanacağı ödül sistemine dahil olacak

Lütfen unutmayın, bu program DENEME aşamasındadır ve sadece sizin Habbo karakterinize özel olduğu için kodunuzu başkası ile paylamamanız önemle tavsiye edilir.

Özel Kod: Jt539***********

Kodunuzun yüklemesini, yeni Habbo X ana sayfasını ziyaret ederek yapabilirsiniz. Bu sizin program hakkında güncel bilgiler bulup,  bağlantınızı yapabileceğiniz sayfadır.

Özel Habbo bağlantı pencereniz: http://services****************

HABBO, Avrupa Birliği'nde, Amerika Birleşik Devletleri'nde, Japonya ve Çin Halk Cumhuriyeti ve diğer çeşitli yargı bölgelerinde Sulake Oy'un tescilli ticari Ticari Markasıdır. Tüm hakları saklıdır.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eğer web sayfası adresini tıklar ve verilen özel kodu girdiyseniz, lütfen acilen Habbo e-posta adresinizi, şifrenizi değiştiriniz ve bilgisayarınızı kötü niyetli yazılımlara karşı taramasını yapınız. Anti Virüsler hakkında daha fazla bilgiyi buradan bulabilirsiniz.

Habbo web sayfası adresi her zaman www.habbo.com. ile başlamaktadır.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir