Retro sitelerine savaş ilanı!

Eğer sahte Habbo web sayfası fark ederseniz ("retro" veya "Habbo Retro" olarak da biliniyor) lütfen bize rapor ediniz. Yukarıdaki "Bir İsteği Gönder" butonuna tıklayarak ve sahte bir Habbo ya da "Retro" seçeneği bildirme seçeneği seçerek yapabilirsiniz.

Bazı kullanıcıların, sanki Habbo veya Habo personeli tarafından gönderilmiş gibi görünen sahte e-postalar aldıklarını fark ettik. Bu e-postalar,  hesabınızı veya e-posta adresinizi doğrulamanızı yoksa Habbo tarafından silineceğini söylüyor olabilirler. Lütfen bu e-postaların Habbo tarafından gönderilmediğinden emin olunuz. Hesabınızı ele geçirmek veya şifrenizi öğrenmek için gönderilmiş olabilirler.

-E-postalara bağlı olan linkleri güvenilir görünse bile asla takip etmeyin, Verilen linki tarayıcınızın adres çubuğuna yazın ve çok dikkat edin, çünkü birçok sahte web sayfası sizden kişisel bilgilerinizi veya parolanızı almak içn aynen bizim sayfamız gibi görünüyor olabilir.

- Parolanızı asla başka birisi ile veya başka bir web sayfasında paylaşmayınız.

-Parolanızı yazmadan önce, tarayıcınızın adres çubuğunda yazan adresi kontrol ediniz.

Lütfen unutmayınız, size asla hesabınızı devre dışı bırakmakla tehdit eden kısa mailer göndermeyiz. Eğer içeriğinde link olan garip mailer aldıysanız ve bizden gönderildiğinden emin değilseniz lütfen Habbo Yardım Aracı ile irtibata geçiniz.

Ayrıca, Habbo’da size kişisel bilgilerini veya diğer web sayfa adreslerini veren kişilere karşı dikkatli olunuz.

Eğer şifrenizi kaybettiyseniz ve başkasının hesap bilgilerinizi öğrendiğinden şüpheleniyorsanız lütfen şifrenizi değiştirin.

Örnek olarak, bu linki kontrol ederek e-posta çalma ile ilgili metni okuyabilirsiniz.

Güvende Kalın Habbolar!

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir