Habbo'da Dikkat edilmesi gereken birkaç öneri

 

who.jpgNe yazık ki, neredeyse bütün bir çevrimiçi topluluk sayfalarında azınlıkta da olsalar, dolandırıcılık yapmaya çalışan kişiler bulunmakta. Habbo bir istisna değil, bu yüzden bir dolandırıcının kurbanı olmamanız için, nasıl işlediğinin farkında olmanız çok önemlidir.

Size oyun hilelerini söyleyeceğini, eşyalarınızı veya kredinizi çoğaltacağını, ücretsiz VIP aboneliği vereceğini veya buna benzer vaatler verenlere, Odalarında ödül sözü verip sizden eşya isteyenlere katılmayın veya odalarında eşya karşılığı hak veren Habbolara inanmayınız.

Hiçbir sebeple Habbo iletişim bilgilerinizi veya parolanızı başkasına vermeyiniz. Özellikle, size bedava kredi verdiğini iddia ettikleri sahte Hotel adresleri veren Habboları lütfen şikâyet ediniz. Çünkü bu siteler bizim kopyamızı yaparak şifrenizi çalmaya çalışan dolandırıcılık amaçlı açılmış sayfalardır. Daha fazla detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

 

Unutmayın, Habbo içerisinde başkasına kişisel bilgilerini (adres, gerçek ad-soyad, telefon numarası, okul adı, msn,skype,facebook, e-posta v.b) sormanız, kamera ile iletişim teklif etmeniz, başkasının parolasını sormanız, sahte Retro Hotel adresi vererek reklamını yapmanız Habbo’dan atılmanıza sebep olacaktır. Daha fazla detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir