Dostluk Kaynaşması Üretimleri nelerdir ve nasıl çalışır?

Bugün başlayarak, iki yeni tür üretim malzemesi ve tüm Habbolar için hazırlanmış bir üretim masası hazırlıyoruz. Bununla birlikte, hesabınızın yaşına bağlı bu iki türün birinden birini satın alabileceksiniz. (Bu iki farklı üretim türüne Deneyimli Usta Ördek Malzemeleri ve Yeni Nesil Ördek Malzemeleri adnı verdik- bazılarınız bunları Bahar - Paskalya resmi oda süslemelerinde görmüş olabilir). Adlardan da anlaşılacağı gibi, eğer eski bir hesabınız varsa Deneyimli Usta Ördek Malzemeleri ve Habbo'ya yeni başladıysanız Yeni Zamanlayıcı Ördekler alabilirsiniz.

Sadık, eski oyuncularımız:  Yapabildiğiniz kadar çok yeni oyuncuya yardım etmek konusunda size güveniyoruz. Dört yeni üretim ürününlerinin tümünü hazırlayabilmek için birlikte çalışmanız gerekecek!

S: Üretim Malzemelerin maliyeti ne kadardır?

C: Üretim Malzemeleri ve Üretim hazırlama masası, ekranınızda otomatik açılanacak küçük bir pencerede görüntülenecektir

S: Her oyuncu bu tekliften kaç tane satın alabilir

Y: Her oyuncu teklifimizi sadece bir defa satın alabilecek.

S: Dostluk Kaynaşması Habbo'ya yeniden geri dönecek mi?

C: Geri getirmek için sağlam bir planımız yok, ancak neden olmasın. Bu nedenle yani ileride geri dönme ihtimaline karşı, giyim eşyalarını nadire olarak adlandırmıyoruz.

S: Diğer Habbo hesaplarımda başka üretim malzemeleri satın alırsam ceza verilir mi?

C: Hayır.

S: Yeni giyim eşyaları takasa uygun mu?

C: Evet.

S: Malzemeler herkesle takasa açık mı yoksa tam hesabın yaşına mı bağlı?

C: Evet, malzemeler herkesle takas edilebilir ve pazar yerinde satışa sunulabilir.

S: Yeni giyim eşyaları, yeni Arkadaşlık Kaynaşması  içerikleriyle işlenmekten başka herhangi bir yolla elde edilecek mi?

C: Hayır, yeni Arkadaşlık Kaynaşması giyim eşyalarını almanın tek yolu, Yeni Nesil Ördek Malzemeleri veya Deneyimli Usta Ördek Malzemeleri ve Kaynaşma Kavanozu Üretim Masası kullanarak bunları hazırlamaktır.

S: Dostluk Kaynaşma giyim eşyasından her birini elde edebilmek için ne kadar malzemeye ihtiyacım var?

C: Kaynaşma Kavanozu Üretim Masasını çift tıklatarak açın, giyim tariflerini 'Mevcut Tarifler' kutusuna görebilirsiniz. Bu kutudaki giyim eşyası simgelerinin her birine tıklayın / dokunun; her giyim eşyası için hangi malzemelere ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz!

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir