Büyük elçiler hizmetinizde

Büyük elçiler ne yapar?
Büyük elçiler, yeni oyunculara yardım etmek ve topluluğumuzu tanıtmak, ayrıca herkese açık öne çıkanlar odalarımızdaki düzeni korumak konusunda personelimize yardımcı olan tecrübeli Habbolardır. Aynı zamanda resmi oyun odalarında engellenmeyen ve güvenli oyunların yapılmasına yardımcı olurlar. 

Şuanda büyük elçilik takımında kimler var? 
Büyük elçiler sadece onların sahip olduğu “Habbo Büyük elçisi” Rozetini takmaktadırlar.

Şimdilik Habbo Türkiye Büyük elçi isimleri:

  • gokalpfirat, korkusuz_ergen, superrstar, :-.Doktor.-:, MrMysterious, galatasry
     

Büyük elçilerin nasıl özellikleri vardır? 

Sadece yeni kullanıcıların bulunduğu salonlara erişebilir ve otel içerisinde yeni kullancıları tanımlayarak oyuna alışmalarına yardımcı olurlar. Aynı zamanda açık odalarda Habboları yanlış davranışlarından dolayı uyarabilir, odadan atabilir veya sessize alabilirler. 

Baş büyük elçi ve diğer büyük eçliler arasındaki fark nedir?  

Baş büyük elçi diğer büyük elçilerin görevlendirilmesi ve kontrol edilmesinden sorumludur. 

Büyük elçileri nasıl seçiyorsunuz? Herhangi bir yerde başvuru formu görmüyorum. 

Büyük elçilerin seçim süreçleri her otelde farklılık göstermektedir. Yeni seçim yapılacağı zaman, tecrübeli, yardımseve, aktif ve kurallara uyan Habbolar arasından değerlendirmeler yapılarak seçililr. 

İhtiyacım olduğu zaman Büyük elçileri nasıl çağırabilirim. 
Büyük elçiler Moderasyon ekibi veya yardımcılar gibi çağırılamaz. Onları ancak aynı Oda’da gördüğünüzde sorularınız varsa sorabilirsiniz. Eğer Hotel içinde herhangi bir sorununuz varsa her zamanki gibi Habbo yardımcılarını veya Moderasyon ekibine yardım çağrısı gönderebilirsin.

En fazla kaç tane büyük elçi seçilebilir? 

Şuanda 7 tane büyük elçimiz bulunmaktadır. İhtiyaca göre sayı değişebilir fakat ortalama 7-8 tane yeterli olmaktadır. 

Mecvut büyük elçilerin görevi ne zaman bitecek? Ne zaman yenileriyle değişecekler? 

Bu sürekli devam eden bir programdır yani bitme zamanı gibi bir şey yoktur. Eğer bir büyük elçi programdan çıkarsa veya yeterince aktif olmamaya başlarsa aktif ve güvenilir Habbolar havuzumuzdan yeni bir büyük elçi seçilir. 

Hesap çalma veya dolandırıcılık gibi durumları büyük elçilere raporlayabilir miyim? 

Hayır. büyük elçiler moderasyon ekibimiz gibi konuşma kayırlarına erişemezler. eğer yasak kaldırma veya dolandırıcılık gibi durumları raporlamak istersen moderasyon ekibimize haber vermeyi veya help.habbo.com.tr den bir talep oluşturmalısın. 

Eğer bir büyük elçinin uygunsuz hareketler yaptığını görürsem veya uyarısını/sessizlik vermesini gerekli bulmazsam raporlayabilir miyim?

 Habbodaki herkes Habbo kurallarına uymak zorundadır. Buna büyük elçiler de dahildir. Eğer bir büyük elçinin kurallar auymadığını düşünüyorsan, baş büyük elçiye raporlayabilir veya personellerin incelemesi için buradan talep gönderebilirsin. 

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir