Habbo Yardımcıları iş başında!

Yardım sohbeti nedir?

Yardım sohbeti, hem Habbo hakkinda sorusu olan yeni Habbolar hem de yeni gelen Habbolari karşılamak ve oyunun özellikleri, püf noktaları ve ilginclikleri hakkında rehberlik etmek isteyen deneyimli Habbolar içindir.

Nasıl yardım isteyebilirim?

Ayarlar penceresini açın ve yardım bölümüne gidin. Ardından, yardım istemek için düğmeyi tıklayın. Açılan görünümde, sorunuzu gönderin ve bir yardımcının yanıt vermesini bekleyin. Oyunu oynamaya geri dönebilirsiniz; sorunuza bir yanıt geldiğinde bildirim alicaksiniz.

Nasıl yardım edebilirim?

Ayarlar penceresini açın ve yardım bölümüne gidin. Avatarınız yeterli düzeydeyse, yardım isteklerini almayı seçmek için bir onay kutusu görürsünüz. Onay kutusunu seçtikten sonra, yanıtlanmak üzere bekleyen istekler olduğunda size bildirilir. Bir yardım sohbeti açmak için, aynı görünümdeki yardım isteğine tıklayın. Durumunuzu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, örnegin eğer yardımcı rolüne bir mola vermek isterseniz.

Oyundaki bir şeyi kontrol edip tekrar yardım sohbetine devam edebilir miyim?

Evet. Yardım sohbeti görünümünü kapatsaniz dahi oturum açık kalır. Yararlı bir yanıt sağlamada size yardımcı olması veya yardım sohbetine dönmeden önce akliniza gelen bir çözümü denemek için Otel´de bir şeyleri kontrol edebilirsiniz. Devam eden bir oturumunuz sırasında yardım isteme veya yardım etme düğmelere tıkladığınızda, otomatik olarak mevcut sohbet oturumunuza yönlendirilirsiniz.

Yeni bir yardım sohbetine nasıl başlayabilirim?

Yeni bir yardım sohbeti başlatmak için önce geçerli olanı bitirmeniz gerekir. Bunun icin yardım sohbeti görünümünde ilgili yeri tiklamaniz gerekir.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir