Seviye ilerlemesi

Seviye ilerlemesi nedir?

Avatar seviyesi Habbo'da yapabileceğiniz çeşitli aktiviteleri ölçer ve tek bir ilerleme puanına çevirir. Oyun tarzınızı kısıtlamaz veya sizi belirli görevleri yapmaya zorlamaz, ancak elbette Otel'de ne yapmanız gerektiği konusunda size ilham verebilir. Seviye ilerlemesi, Habboların daha rekabetçi bir şekilde zaman geçirdiği bir şey olabilir.

 

İlerleme puanı bana nelerden gelebilir? 

Puan dökümü, seviye ilerleme görünümünde gösterilir. Aşağıda size ilerleme puanı veren etkinlik kategorileri verilmiştir:

  • Başarı seviyeleri kazanmak.
  • Rozetleri kazanmak.
  • Oda sahipliği: Üst düzey Habbolar odanızı ziyaret ettiğinde puan alırsınız.
  • Sahip olunan mobi: sahip olduğunuz farklı mobi türleri için puan alırsınız.

Matematik nasıl çalışır?

Her bir puanlama kategorisinde ne kadar kazanabileceğinizin bir sınırı yoktur. Bununla birlikte, toplam puanınız için, her kategori, bir önceki kategorilerin toplam puanı için sayıldığı kadar çok puan verir.

İşte bir örnek: Başarılardan 20 puan, rozetlerden 5 puan ve sahip olunan mobilyalardan 40 puanınız varsa, toplam puanınız 20 + 5 + 25 = 50 puan olacaktır. Bu ödüller, birden fazla kategoride aktif ve başarılıdır, çünkü sadece bir yığın pahalı mobilya satın alarak zirveye ulaşamazsınız.

Puanlarım neden düştü?

Eşyalarınızı kaybederseniz, ör. bunları pazar yerinde satarsanız veya evcil hayvanınız yerse, mobilya puanınız düşebilir. Böyle bir durumda bile, ulaştığınız avatar seviyesini kaybetmezsiniz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir