Pazar yeri özel satışları

Özel satış özelliğini nasıl kullanırım?

Mağazanın Pazar Yeri bölümüne "Benim için özel" ve "Özel tekliflerim" olmak üzere iki yeni sekme ekledik. Envanterinizden "Pazarda Sat" sekmesini seçerek sadece arkadaş listenizdeki kişilere eşyanızı satabilirsiniz.

Bir arkadaşınız size bir ürün teklif ettiğinde ise, bunu Pazar Yeri penceresinin "Benim için özel" bölümünde görürsünüz.

Teklifler 48 saat sürer.

Özel satış özelliğini neden getirdiniz?

Bazen arkadaşlarınızla bir araya gelip kendi aranızda eşyayı satışı yapmanız mümkün olmayabilir. uygun olmayabilir. Belki farklı bir ülkede, farklı bir saat diliminde olabilir aynı anda her zaman çevrimiçi olamayabilirsiniz. Ya da belki ikiniz de farklı odalarda meşgulsünüz ve başka bir şey yaparken aynı anda bir eşya satmayı veya satın almayı tercih edebilirsiniz. Bu özellik bu tür durumlarda çok faydalı olacaktır.


Neden herhangi birisine değil de sadece arkadaş listemdeki Habbolara satış yapabiliyorum?

Bu özellik, arkadaşların yabancılardan değil, birbirlerinden mobi alıp satmaları için oluşturulmuştur. Arkadaş listenizde olmayan diğer Habbolara satış yapmak için, Pazar Yerine halka açık bir teklif sunabilirsiniz. Veya, örneğin halka açık bir takas odası (veya aslında herhangi bir oda) gibi tamamen yabancılardan satın almak veya satmak istiyorsanız, mobi-mobi takas düzeneğini kullanabilirsiniz.

Bu özellik AIR istemcisinde mevcut mu?

Hayır değil. Uzun vadede, planlarımız AIR'ı sonlandırmak yönünde bu sebeple Unity'ye yeni özellikler eklemeye ve geliştirmeye odaklanıyoruz. O zamana kadar AIR kullanımı devam edecektir.


Unity istemcisini kullanırken, AIR istemcisini kullanan arkadaşlarıma satış yapabilir ve onlardan satın alabilir miyim?

Hayır, bu mümkün değil ve bunu mümkün kılmayı planlamıyoruz.

 

Arkadaşlarıma eşya sattığımda neden bir ücret ödemem gerekiyor?

Bu sorunun yanıtı ve genel olarak ücretlerle ilgili diğer sorular için lütfen takas ve Pazar Yeri SSS'mizi okuyun.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir