NFT projesi ile ilgili genel sorular

Bu oyun oynamamı nasıl etkileyecek?

Habbo Avatarları tamamen oyun içinde kullanılabilir. Otel çevresinde garip görünümlü avatarlar görmüş olabilirsiniz. Özel efektleri ve oyun içinde başka hiçbir yerde bulunmayan bazı giyim eşyalarını ve aksesuarları giyiyorlar. Bu, NFT avatarlarından birine sahip olmanın ayrıcalıklarından biridir.

Ayrıca, gelecekte başka oyun içi avantajlar da sunabiliriz. Proje ilerledikçe ve geliştikçe konu ile ilgili daha fazla bilgi Habbo topluluğu ile paylaşılacaktır.

 

Habbo Avatarları, Habbo deneyimime ve bir oyun olarak Habbo'ya daha geniş anlamda nasıl fayda sağlayacak?

İlk olarak, avatarların satışından elde edilen para oyuna tekrar yatırılıyor. Bu, Unity istemcisindeki ilerlemeyi hızlandırmak için veya daha ilginç mobiler ve özellikler yapabilmek için Habbo tasarım ekibi tarafından kullanılıyor. 

İkincisi, blockchain teknolojisi ve NFT'lerin Habbo'da daha büyük bir rol oynadığı daha geniş bir "kazanmak için oyna" oyun modeline yönelik ilk geçici adımımızı attık. Kazanmak için oyna modelinin, oyuncular için faydalı olduğu söylenebilir, çünkü onlara oyun içi varlıklarının bir kısmı üzerinde çok daha fazla kontrol ve sahiplik verilir.

 

Projenin geleceği ve Habbo ile daha geniş anlamda nasıl bütünleşeceği hakkında daha fazla bilgi için Habbo NFT yol haritasına bakın.

 

 

Habbo'da kazanmak için oyna konseptinin nasıl görünebileceğine dair bir örneğiniz var mı?

Herhangi bir oyna-kazan özelliğinin Habbo ekonomisi üzerindeki etkisini en aza indirmek için, tamamen ayrı, NFT odaklı bir sunucu oluşturmayı planlıyoruz. Bununla ilgili daha fazla bilgi için Habbo NFT yol haritasını kontrol edin

 

Neden Modern istemcisi veya topluluk için oyun eklemeleri yerine buna zaman harcıyorsunuz?

Habbo NFT ekibi, Habbo geliştirme üzerinde çalışan ekipten neredeyse tamamen ayrıdır. Her iki ürün için de yeni geliştiriciler, sanatçılar ve topluluk odaklı çalışanları işe aldık, bu nedenle Modern müşteri geliştirme Habbo NFT projesinden etkilenmez

 

Habbo Avatarları projesi için bir yol haritanız veya zaman ölçeğiniz var mı?

Evet, buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bu projede hangi blockchain teknolojisini kullanacaksınız ve neden?

Ethereum kullandık çünkü şu anda üstlendiğimiz proje için mevcut en istikrarlı ve güvenilir kripto para biriminin bu olduğunu düşünüyoruz. Ethereum aynı zamanda çoğu insanın NFT'leri "basmak" için kullandığı teknolojidir, bu nedenle bu para birimi, NFT'leri mümkün olduğunca erişilebilir hale getirmemiz açısından bizim için doğru seçimdir.

NFT item drop'larımız için (yani Habbo'da kullanılabilen öğeler), Immutable X adlı 2. katman çözümünü kullanmaya karar verdik. Bu hizmet, ölçeklenebilir, karbon nötr, gazsız işlemler sağlamamıza olanak tanır.

 

Neden aynı web sitesini benim dilimde yapmıyorsunuz da sadece İngilizce olarak habbo.com’da bulunuyor?

Şu anda NFT içeriğini diğer dillere çevirmiyoruz. Fakat bu ileride değişebilir.

 

Kripto para birimi ve özellikle NFT'ler gibi blockchain teknolojisi çok fazla elektrik kullanır. Habbo Avatar projesine eşlik edecek ekstra karbon emisyonlarını dengelemek için ne yapacaksınız?

Projenin bu tarafıyla nasıl başa çıktığımızı öğrenmek için Habbo Avatarları web sitesine bakın.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir