Habbo Avatarları ile ilgili sorular

ÖNEMLİ: Lütfen hizmet şartlarını kontrol ettiğinizden, MetaMask ve kullanıyorsanız Opensea gibi hizmetleri kullanmak için gereken yaşın üzerinde olduğunuzdan emin olun.

AYRICA ÖNEMLİ: Dolandırıcıların farkında olmanız çok önemlidir. Lütfen web sitemizin dışından bir NFT avatarı satın alıyorsanız (örn. Opensea´dan), avatarın bizim resmi avatarlarımızdan biri olduğundan emin olun ve taklitlerini almayın.

 

Avatarların giydiği ürünler NFT olmayan öğeler olarak oyun içi para birimiyle satın alınabilecek mi?

Hayır, bunu gerceklestirmeyi planlamıyoruz. Yeni eşyalar, sadece onları giyen Habbo Avatarlarına bağlıdır.

 

Gelecekte daha fazla Habbo Avatar NFT olacak mı?

Buna henüz karar vermedik ama gelecekte daha fazla avatar getirme hakkımızı saklı tutacağız. Bu ilk avatar grubu "genesis" koleksiyonu olarak değerlendirileceğinden ve hem gelecekteki NFT ürünlerini hem de oyun içi kullanımı düşünüldüğünde en iyi avantajlara sahip olacağından emin olabilirsiniz.

 

Bir NFT alırsam, onunla ne yapabilirim?

Şu anda Habbo Avatar NFT'lerini oyuna entegre etmek için çalışıyoruz. Planlarımız, önümüzdeki birkaç ay içinde Habbo Avatar sahiplerine aşağıdaki avantajları sağlamak:

  • MetaMask cüzdanınızda bir Habbo Avatar NFT'niz olduğu sürece, hesabınızın tüm avatarları için HC ve BC üyeliği. (Kasım)
  • Özel bir NFT, MetaMask cüzdanınızı gönderilecek. Bunun tam olarak ne olacağı henüz açıklanmadı.
  • NFT avatarınızı otelde bir tür 'deri' olarak kullanma yeteneği. Her avatar, normal Habbolar tarafından elde edilemeyen özel bir etkiye sahip olacaktır.

Bu avantajların tam olarak nasıl çalışacağı ve bunları yayınlamaya yaklaştığımızda, ne zaman uygulanacağı hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.


NFT'mi başka birine satabilir miyim?

Evet, NFT'nizi başka birine satabilirsiniz. Lütfen bir NFT satın almak için TEK yerin OpenSea.io'dan olduğunu unutmayın. Doğrulanmış Habbo Avatar koleksiyonundan olup olmadığını kontrol ederek bir NFT'nin meşru olup olmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz:

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir