NFT avatarları ile ilgili sorular

ÖNEMLİ: Lütfen hizmet şartlarını kontrol ettiğinizden, MetaMask ve kullanıyorsanız Opensea gibi hizmetleri kullanmak için gereken yaşın üzerinde olduğunuzdan emin olun.

AYRICA ÖNEMLİ: Dolandırıcıların farkında olmanız çok önemlidir. Lütfen web sitemizin dışından bir NFT avatarı satın alıyorsanız (örn. Opensea´dan), avatarın bizim resmi avatarlarımızdan biri olduğundan emin olun ve taklitlerini almayın.

Avatarlar neden şu anki gibi fiyatlandırılıyor? Pahalı görünüyorlar.

Her şeyden önce, avatarların öncelikle NFT koleksiyoncularına yönelik tasarlanmış çok yüksek kalitede ürünler olduğunu bilmelisiniz. Ancak, isteyen herkes avatar satın alabilir ve buna Habbo oynayanlar da dahildir.

İkinci olarak, bir Hollanda müzayedesinde (Dutch auction) satıldıkları için giriş fiyatının, NFT'lerin satılacağı en yüksek fiyat olduğunu belirtmek önemlidir. Bir Hollanda müzayedesinde, satılan ürünün piyasaya sürülmesinden sonra, koleksiyon tükenene kadar veya minimum fiyata ulaşana kadar fiyat periyodik olarak düşer. Bu, avatarların muhtemelen giriş fiyatından önemli ölçüde daha düşük bir fiyata bulunacağı anlamına gelir. Bunu, herkesin aynı anda sabit bir fiyatla NFT satın almaya çalışmasını ve aynı anda bir NFT satın almak için yarışan pek çok kişinin 'gaz savaşları' olarak bilinen şeye yol açmasını önlemek için bu şekilde yaptık. Aksi halde, satın alırken ödenen Ethereum ücretleri büyük ölçüde artmaktadir.

Satmayı planladiginiz NFT avatarlarından birini satın alabilir miyim? Nereden alabileceğim?

Evet alabilirsiniz. ETH (Ethereum) ile doğrudan habbo.com web sitesinin yeni ve özel olarak oluşturulmuş ayrı bir bölümünden satın alınabilecekler. Satın almak için ETH'ye ve bir MetaMask cüzdanına ihtiyacınız olacak.

Bir Habbo Avatar alırsam, onu oyun içinde kullanabilecek miyim?

Lansmanda bu işlevi uygulamayacak olsak da, bunu yapmak istiyoruz ve aktif olarak bunu gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Projeyle ilgili haberler yeni Discord kanalında ve muhtemelen Habbo web sitelerinde ve sosyal medya sayfalarında duyurulacaktir.

Çıktıklarında oyunda kullanamayacaksam bu avatarlardan birini satın almanın ne anlamı var?

Bunu mümkün kılmak için aktif olarak çalışıyoruz. Ayrıca Habbo Avatar sahipleri için diğer oyun içi avantajları da tanıtacağız. Proje ilerledikçe ve olgunlaştıkça bunlarla ilgili daha fazla haber paylaşılacak - bu gelişen bir proje!

Buna ek olarak, bu avatarlar doğası gereği sınırlıdır ve oyun dışında takas edilebilir. Bu, satın alındıktan sonra zaman içinde fiyat artarsa kârla satılabilecek olmasi nedeniyle Habbo oynamayan insanlar için de değerli oldukları anlamına gelir (nadirelerin Habbo içinde zamanla değer kazanması gibi).

NFT'ler artık mevcut, neden onları oyun içinde de kullanılabilir hale getirmiyorsunuz?

En büyük engellerden biri, NFT'lerin tasarımcılarımız tarafından pikselleştirilmiş olmasıdır, ancak bu yalnızca önden tek boyutlu bir tasarımdır. Bu eşyaları oyuna sokmak daha uzun sürecek çünkü tüm boyutların çizilmesi gerekiyor ve ardından düzgün bir şekilde test edilmesi gerekiyor.

Ayrıca, bu avatarların gelecekte oyun içinde kullanılabilir olacağına dair söz vermeden önce aşmamız gereken bazı teknik engeller var.

Avatarların giydiği ürünler NFT olmayan öğeler olarak oyun içi para birimiyle satın alınabilecek mi?

Hayır, bunu gerceklestirmeyi planlamıyoruz. Yeni eşyalar, sadece onları giyen Habbo Avatarlarına bağlıdır.

Habbo Avatarları neden rastgele? Birini seçmek istiyorum.

Avatar satın almaya karar veren herkes avatarlara adil bir sekilde ulaşabilsin diye rastgele yapmaya karar verdik. Unutulmaması gereken en önemli şey, her avatarın %100 benzersiz olmasıdır. Hiç kimse bir başkasıyla aynı avatara sahip olmayacak.

NFT avatarlarının giyebileceği eşyalardan bazıları diğerlerinden daha nadir mi elde ediliyor?

Evet, basılmış bir NFT'de görülme olasılığı diğerlerinden daha düşük olan bazı eşyalar var. Farklı özellikleri ve bunları elde etme olasılıklarini Habbo Avatars web sitesinde ve Discord'da göstereceğiz.

Gelecekte daha fazla Habbo Avatar NFT olacak mı?

Buna henüz karar vermedik ama gelecekte daha fazla avatar getirme hakkımızı saklı tutacağız. Bu ilk avatar grubu "genesis" koleksiyonu olarak değerlendirileceğinden ve hem gelecekteki NFT ürünlerini hem de oyun içi kullanımı düşünüldüğünde en iyi avantajlara sahip olacağından emin olabilirsiniz.Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir