NFT Habbo Avatar Discord serverı

Discord nedir ve neden Habbo Avatarları projesi için bir Discord sunucusu kuruyorsunuz?

Discord, halihazırda birçok mevcut NFT topluluğu tarafından kullanılan, popüler ve çok yönlü bir mesajlaşma platformudur. Platform, bu topluluğu başarılı ve verimli olarak büyütmemizi sağlayacak belirli ve gerekli özelliklere sahiptir.

Bunun yanı sıra, bu Discord sunucusunu, mevcut topluluk sorunlarından ve tartışmalarından ayırarak sadece Habbo Avatarları projesine odaklanmanın bir yolu olarak görüyoruz. Örneğin, NFT'ler hakkında sürekli olarak sohbetler oluşturmak ve teşvik etmek için ana Twitter hesabını düzenli olarak kullanmak istemiyoruz.

Neden Habbo topluluğundan insanların yeni Discord sunucusunda sohbet etmesine izin vermiyorsunuz?

Sohbetin oyun ve topluluk sorunları hakkında değil, Habbo Avatarları projesi hakkında olmasını sağlamak istiyoruz. Mevcut sosyal medya hesaplarımız sizleri dinlediğimiz ve sizinle iletişim kurduğumuz yerler olarak kalacaktır.

Neden resmi bir Habbo Discord sunucunu yok?

Resmi bir Habbo Discord sunucumuz yok çünkü Twitter, Facebook ve Instagram'da zaten çok verimli bir sosyal medya iletişimimizin olduğunu düşünüyoruz. Topluluğumuzun bizimle iletişime geçme eğiliminde olduğu yer burasıdır ve bu hesaplar sayesinde ihtiyaçlarınıza, görüşlerinize ve taleplerinize iyi bir şekilde erişebiliyoruz. Mevcut Habbo topluluğu için tamamen yeni bir Discord sunucusu oluşturmaya ihtiyaç olduğunu düşünmüyoruz, ancak bu yaklaşım gelecekte değişebilir.

Neden topluluğu doğrudan Habbo web siteleri ve Habbo'nun sosyal medya kanallarını kullanarak güncelleyemiyorsunuz?

Ana Habbo sosyal medya hesaplarında ve web sitelerinde Habbo Avatarları projesi hakkında yaptığımız bazı gönderiler olsa da, en azından başlangıçta onu oyundan oldukça ayrı tutmaya karar verdik. Oyun sorunları için ana sosyal medya hesaplarını ve NFT sorunları için Discord'u kullanmanın topluluk açısından daha iyi olacağını düşünüyoruz.

Neden bu NFT projelerinin koleksiyonerlerinin discord sunucusunda sohbet etmesine izin veriyorsunuz?

Discord, NFT alanında iletişim kurmanın ve topluluk oluşturmanın önemli bir parçasıdır. NFT koleksiyoncularının, özellikle toplu olarak satın almayı sevenlerin, genellikle NFT'ler ve proje hakkında önemli teknik soruları vardır. Ayrıca, NFT koleksiyoncuları, bu sunucunun amacına yönelik olan  NFT ile ilgili konulara odaklanmaktadır. Sunucu için beyaz listeye eklediğimiz projeler popülerliklerine göre  seçildi. Gelecekte beyaz listeye daha fazla proje ekleyebiliriz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir