NFT çekilişi

Bir NFT alırsam, onunla ne yapabilirim?

Şu anda Habbo Avatar NFT'lerini oyuna entegre etmek için çalışıyoruz. Planlarımız, önümüzdeki birkaç ay içinde Habbo Avatar sahiplerine aşağıdaki avantajları sağlamak:

  • MetaMask cüzdanınızda bir Habbo Avatar NFT'niz olduğu sürece tüm hesap avatarlarınız için HC ve BC üyeliği.
  • Özel bir NFT, MetaMask cüzdanınızda bulunur. Bunun tam olarak ne olacağı henüz açıklanmadı.
  • NFT avatarınızı otelde bir tür 'efekt' olarak kullanma yeteneği sağlar. Her avatar, normal Habbolar tarafından elde edilemeyen özel bir efekte sahip olacaktır.

Bu avantajların tam olarak nasıl çalışacağı ve bunların ne zaman uygulanacağı hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

Neden bir Habbo Avatar NFT'ye sahip olmaya hak kazanmak için belirli şartlar koydunuz? 

Habbo oynayan binlerce insan var. Aktif kullanıcıları ödüllendirmeye odaklandık. Bir hesabı olan herkesin avatarlardan birini almasına izin verirsek, oyunu oynamayan veya topluluğa katkıda bulunmayan kişilere bir avatar verilme olasılığı çok yüksektir. Bu durumdan kaçınmak için bu şekilde şartlar eklemeye karar verdik. 

Neden bazı Otellere diğerlerinden daha fazla NFT veriliyor?

Bazı Oteller çok daha büyüktür ve diğerlerinden çok daha fazla aktif oyuncuya sahiptir. Her otel için uygun olan Habbo sayısına göre kaç tane NFT dağıtılması gerektiğini hesapladık.

NFT'mi başka birine satabilir miyim?

Evet, NFT'nizi başka birine satabilirsiniz. Lütfen bir NFT satın almak için TEK yerin OpenSea.io'dan olduğunu unutmayın. Doğrulanmış Habbo Avatar koleksiyonu kontrol ederek bir NFT'nin gerçekten bize ait orjinal bir NFT olup olmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz:

Screenshot 2021-10-13 at 15.14.36.png

 

NFT'mi diğer Habbolara satabilir miyim?

Filtremiz, herhangi birinin oyun içinde web sitesi bağlantılarını paylaşmasını engelleyecektir, ancak oyun içinde Habbo Avatar NFT'lerini satmayı tartışabilirsiniz. Örneğin, Habbo Avatar NFT'nizi sattığınızı söyleyebilir ve insanlara NFT'nin koleksiyon numarasını – #11576, #546, vb. verebilirsiniz. Bu, potansiyel alıcıların OpenSea.io'da NFT'nizi bulmasına yardımcı olacaktır.

OpenSea.io'da Habbo Avatar NFT'lerini her görüntülediğinizde bunun doğrulanmış Habbo Avatar koleksiyonundan olduğunu DAİMA kontrol etmeniz çok önemlidir. Dışarıda bir sürü dolandırıcı var ve bazıları yaptıkları işte çok iyi.

NFT'mi gerçek parayla satabilir miyim?

Kısacası: hayır. NFT'ler MetaMask cüzdanınızda saklanır ve bunları satmak için OpenSea'yi kullanmanız gerekir - burası özellikle NFT ticareti için bir pazar yeridir. MetaMask cüzdanınız, OpenSea'de oturum açmak için kullandığınız şeydir; MetaMask cüzdanınızı yalnızca kripto para birimini ve NFT'leri depolamak için bir cüzdan olarak değil, aynı zamanda OpenSea hesabınıza girmek için kullanabileceğiniz bir tür dijital anahtar olarak düşünün.

Bu da NFTleri satarken MetaMask cüzdanınıza her zaman Ethereum (ETH) adlı bir kripto para birimi alacağınız anlamına gelir.

NFT'leri hem satmak hem de satın almak için DAİMA OpenSea'yı kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Onlara NFT'nizi verirseniz size para transfer edeceklerini söyleyen insanları asla dinlemeyin. Bu şekilde kesinlikle sizi dolandırmaya çalışırlar!

Bu NFT'nin mülkiyeti, resmi Habbo Avatars Discord sunucusunda sohbet etmeme izin veriyor mu?

Evet, ancak sunucunun Habbo topluluğu veya oyunla ilgili konuları tartışmak için olmadığını lütfen unutmayın.

Ayrıca sunucu moderasyonunu yönetilebilir kılmak için orada konuşulacak tek dilin İngilizce olduğunu bilmek gerçekten çok önemli. Uyulması gereken bir dizi başka topluluk kuralı vardır, bunları #community-rules kanalında bulabilirsiniz.

Bu kuralları çiğneyen kişiler sunucudan kalıcı olarak uzaklaştırılacaktır.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir