Bir talep gönder

‹‹ Yardım Ana Sayfası

Yardım Aracı'nı ilk defa kullanıyorsanız, nasıl kullanılacağını kullanım kılavuzumuzdan öğrenebilirsiniz! Bir talep gönderdiğiniz zaman, talebiniz ve içeriğinde yer alan kişisel bilgiler Gizlilik politikamıza göre işleme alınacaktır.

Habbo oynayan oyuncu sayısının artması nedeniyle normalden daha fazla sayıda müşteri destek talebi gelmektedir. Bunun, talebinize yanıt vermemizin normalden daha uzun süreceği anlamına gelebileceğini lütfen unutmayın. Anlayışın için teşekkürler!

CEVABINIZ YUKARIDA YAZDIĞINIZ E-POSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEKTİR. Bu yüzden doğru ve erişebildiğiniz e-posta adresi verdiğinizden emin olun ve e-postanızı kontrol etmeyi unutmayınız"

Lütfen bildirinizin detaylarını belirtiniz. Bir Habbo Oyun Destek görevlisi en kısa sürede size cevap verecektir. Bize e-posta göndermeden önce, sık sorulan sorular sayfamızı S.S.S. ziyaret etmeyi unutmayınız. Eğer kabul edilemez (taciz, zorbalık, cinsel içerikli ve şiddet içerikli ) davranışları rapor etmek istiyorsanız, Yardım Çağrısı göndermeniz gerekmektedir – Oyuncu Destek Görevlimiz bu konuda size yardımcı olamaz. Eğer Yardım Çağrısını nasıl göndereceğinizi bilmiyorsanız, buradan yardım kılavuzumuza göz atınız.

Lütfen bize kendinizi tanıtınız.

Lütfen aşağıdaki seçenekler arasından sorununuzu tarif edeni seçiniz! Size hızlı ve doğru şekilde yardımcı olabilmemiz için doğru olanı seçtiğinizden emin olunuz.

Eğer bir Habbo hesabınız varsa, lütfen Habbo adınızı belirtiniz. Bir Habbo ebeveyn iseniz, lütfen çocuğunuzun Habbo adını giriniz. Lütfen unutmayınız ki Müşteri Hizmetleri'nin cevabı yukarıda yazdığınız e-posta adresine gidecektir.

Bir talep gönderdiğinizde, söz konusu talebinize dahil olan tüm kişisel bilgilerin Gizlilik Politikamıza uygun olarak işlenmesine izin vermiş olursunuz.

Dosya ekle veya dosyaları buraya bırak