Habbo Avatar sahipleri için Habbo Kulübü / Mimarlar Kulübü ayrıcalığı

Habbo Avatar ve Crafted Avatar sahipleri, Habbo Kulüp ve Mimarlar Kulübü üyelik avantajından yararlanabilir. Bunu yapmak için, içindeki avatar ile MetaMask cüzdanını web sitemizdeki Habbo hesaplarına bağlamaları gerekir. Bu SSS kılavuzunda bu avantajdan "HC/BC avantajı" olarak bahsedeceğiz.

HC/BC avantajı hesabımdaki tüm avatarlar için geçerli mi?

Evet. MetaMask cüzdanınızı bağladığınız hesap, o hesap için HC/BC avantajını etkinleştirecektir. Habbo oynamak için kullandığınız o hesaptaki her avatar, giriş yaptığınızda aktif HC ve BC üyeliklerine sahip olacaktır.

Ayrıca hesabınızda bulunan Habbo Avatar sayısına bağlı olarak birden fazla HC Serisi ve birden fazla aylık ödeme de alabilirsiniz.

 

MetaMask cüzdanımı aynı anda birden fazla otele bağlayabilir miyim ve eğer öyleyse, tüm hesaplarda aynı anda HC/BC avantajını etkinleştirecek miyim?

Evet, farklı otellerdeki ayrı hesaplarda aynı anda HC/BC avantajından yararlanmak için MetaMask cüzdanınızı tüm otellerimize bağlayabilirsiniz.

 

MetaMask cüzdanımı aynı oteldeki birden fazla hesaba bağlayabilir ve hepsinde HC/BC avantajından yararlanabilir miyim?

Hayır, her MetaMask cüzdanı aynı anda otel başına yalnızca bir hesaba bağlanabilir.

 

Avatarımda zaten HC veya BC üyeliğim varsa ne olur?

Ayrıcalık etkinken, mevcut tüm HC veya BC üyelikleri kullanılmaya devam edecektir.

 

NFT'mi satarsam ne olur?

NFT sahibi olmanın getirdiği HC/BC avantajlarına artık erişemezsiniz. Satın aldığınız tüm HC özel öğelerini tutabilirsiniz (eğer satın aldıysanız), ancak artık NFT'ye özel görünümünüze ve diğer avantajlara sahip olmayacaksınız. Bunun da ötesinde, daha önce HC üyeliği satın almadıysanız, NFT'nizi sattığınızda HC serisi bonusunuz da durdurulacaktır.

BC üyelik avantajınız da duracak ve BC öğeleri içeren tüm odalarınız kilitli olacak. Bunların kilidini açmak için bir BC üyeliği satın almanız veya odadaki tüm BC özel mobilyalarını kaldırmanız gerekir.

Airdrop şeklinde size gönderilen tüm mobilyalar, Habbo Avatar NFT'nizden ayrı oldukları için hesabınızda kalacaktır. Artık NFT mobilerinizi istemiyorsanız, bunları blockchain aracılığıyla ayrı olarak satmanız gerekecektir. Bunları oyunda satamazsınız.

Ek olarak, bir Habbo Avatar NFT satın aldığınızda, airdrop öğelerin hiçbirini almayacaksınız. Bunlar hala önceki sahibine aittir.

Not: Bir Habbo Avatar NFT satın aldığınızda, yalnızca avatarın görünümünü ve NFT avantajlarını satın almış olursunuz. Habbo'da veya blockchainde bir hesap satın almıyorsunuz.

 

Avantaj, HC serimi nasıl etkiler?

Öncelikle, avatarınızın halihazırda HC üyeliği varsa ilk önce bu kullanılır. HC üyeliği sona erdikten sonra, Habbo Avatar avantajı devreye girer ve Habbo Avatarı içeren hesabınıza bağlı bir cüzdanınız olduğu sürece avatarınızın HC serisini sürdürür.

Sahip olduğunuz Habbo Avatar sayısına bağlı olarak hesabınızdaki avatarlara HC serileri atayabilirsiniz. Yani 5 avatarınız varsa, ayarlar menüsünden hesabınızdaki beş avatara HC Serisi atayabilirsiniz. Bu aynı zamanda eğer isterseniz beş aylık HC Serisi ödemesi alabileceğiniz anlamına da gelir.

Avatarınızda kesintisiz bir HC serisi için yapılacak en iyi şey, avatarınızda her zaman aktif HC üyeliğinin bulunmasıdır. Ancak üyelik satın almadan avatarlarınızdan birinde HC serinizi devam ettirmek istiyorsanız, HC serisini istediğiniz avatarda aktif kaldığından emin olun. Bunu web sitemizdeki ayarlar menüsünden yapabilirsiniz.

 

Crafted Avatarlar, hesabımdaki iki ayrı avatara iki HC Serisi atamama izin verir mi?

Şu anlık hayır. Crafted Avatar size atamanız için yalnızca bir HC serisi verir.


Mağazadan satın aldığım TÜM ürünler için %10 bonus HC Serisi ödemesi alacak mıyım? Yoksa yalnızca HC Serisi etkin olan avatarın satın aldığı ürünler mi?

Bonus kredileri almak için serinin etkin olduğu avatardaki Mağaza ürünlerini satın almanız gerekir.

 

MetaMask cüzdanım sürekli bağlı kalacak mı? Yoksa şifreyi girmeye devam mı etmem gerekecek?

Hayır, her oturum açtığınızda MetaMask cüzdanınızı bağlamanız gerekmez. MetaMask cüzdanınızı hesabınıza bir kez bağlamanız yeterlidir. Bağladıktan sonra MetaMask cüzdanınıza bağlı olan Ethereum adresi Habbo hesabınızda saklanacaktır. Bu, her oturum açtığınızda sistemimizin avatar sahipliğini kontrol edeceği adrestir.

 

Uzun bir süre giriş yapmasam ve insanlar BC Deposundan gelen mobilerin bulunduğu odaları ziyaret etmek isterse ne olur?

Bir Habbo, içinde BC Deposu mobisi bulunan odalarınızdan birine girdiğinde, sistemimiz hesabınızı ve avatarlardan birinin sahibi olup olmadığını kontrol eder. Avatarınız varsa, sistemimiz insanların o odaya normal şekilde girmesine izin verecektir.


MetaMask cüzdanımın güvenliği ihlal edilirse ve başka biri tarafından erişilirse, Habbo hesabıma erişim sağlayabilirler mi?

Hayır, bu mümkün değil.

 

Habbo hesabım saldırıya uğrarsa, insanlar MetaMask cüzdanıma erişebilir mi?

Hayır, bu mümkün değil.


HC/BC avantajıyla BC Deposu mobi limit artışını almaya devam edebilir miyim?

+250 mobi limit artışları sadece 31 günlük BC üyeliği satın alındığında gelir. Aktif bir HC/BC avantajı, avatarlarınıza BC Deposu mobi limitlerinde aylık artış sağlamayacaktır ancak üyeliği olmayan diğer kullanıcıların sahip olduğundan daha yüksek bir taban limit verecektir. Bu taban limiti, artık bir Habbo Avatar NFT'ye sahip olmasanız bile kalacaktır.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir