Habbo Avatarları ile ilgili sorular

ÖNEMLİ: Lütfen hizmet şartlarını kontrol ettiğinizden, MetaMask ve kullanıyorsanız Opensea gibi hizmetleri kullanmak için gereken yaşın üzerinde olduğunuzdan emin olun.

AYRICA ÖNEMLİ: Dolandırıcıların farkında olmanız çok önemlidir. Habbo Koleksiyonlarını web sitemizin dışından satın alıyorsanız (örn. Opensea veya Immutable), bunların kopya değil, meşru bir ürün olduğunu doğruladığınızdan lütfen emin olun.

 

Avatarların giydiği eşyalar oyun içi para birimiyle normal eşyalar gibi satın alınabilecek mi?

Hayır, bunu gerçekleştirmeyi planlamıyoruz. Yeni eşyalar, onları giyen Habbo Avatarlarına bağlıdır. Ancak, giyilebilen ve daha sonra satılabilen ayrı giyim koleksiyonları da çıkarıyoruz (Habbo'da bağlandıktan sonra takas edilemeyen kıyafetlerin aksine).

 

İleride daha fazla Habbo Avatarı yayınlayacak mısınız?

Buna henüz karar vermedik ama gelecekte daha fazla avatar getirme hakkımızı saklı tutacağız. Bu ilk avatar grubu "genesis" koleksiyonu olarak değerlendirileceğinden ve hem gelecekteki ürünlerini hem de oyun içi kullanımı düşünüldüğünde en iyi avantajlara sahip olacağından emin olabilirsiniz.

 

Habbo Koleksiyonlarımı oyun içi ürünler ve para karşılığında başkalarına verebilir miyim?

Hayır, bu yasaktır. Bunu yapan Habbo'lara uygun şekilde yaptırım uygulanacaktır.

 

Habbo Avatar'ı alırsam, onunla ne yapabilirim?

Avatar sahibi olarak alacağınız avantajlardan bazıları şunlardır:

  • MetaMask cüzdanınızda Habbo Avatarınız olduğu sürece, hesabınızın tüm avatarları için HC ve BC üyeliği. Bunun bazı sınırlamaları olduğunu unutmayın; örneğin, Genesis Habbo Avatarından veya Crafted Avatardan kazanılan HC'den her yıl ücretsiz HC Hediyeleri alamazsınız.
  • Avatarınızı oyun içinde kullanabilme. Görünüm Düzenleyicisi / gardırobundaki Habbo Koleksiyon Ürünleri sekmesinden seçin.
  • Habbo Koleksiyon ekosistemindeki çeşitli şeylere harcamak için ücretsiz, günlük Zümrüt. Giyim ve mobi koleksiyonları, crafting, Crafted Avatar oluşturma ve daha fazlasını içerir.

HC / BC ayrıcalığı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

 

Habbo Koleksiyonlarımı diğer Habbolara satabilir miyim?

Filtremiz herkesin oyun içinde web sitesi bağlantılarını paylaşmasını engelleyecektir, ancak bu öğeleri oyun içinde satmayı tartışabilirsiniz. Örneğin, Habbo Avatarınızı sattığınızı söyleyebilir ve insanlara koleksiyon numarasını #11576, #546 vb. verebilirsiniz. Bu, potansiyel alıcıların avatarınızı OpenSea.io'da bulmasına yardımcı olacaktır.

OpenSea.io'da Habbo Avatarlarını her görüntülediğinizde, bunun doğrulanmış Habbo Avatar koleksiyonundan olup olmadığını HER ZAMAN kontrol etmeniz aşırı derecede önemlidir. Etrafta çok sayıda dolandırıcı var ve o kadar iyi dolandırırlar ki ruhunuz bile duymayabilir.


Habbo Koleksiyonlarımı gerçek parayla satabilir miyim? (Euro, dolar vb.)

Kısacası: hayır. Bu öğeler MetaMask cüzdanınızda saklanır ve bunları satmak için OpenSea'yi kullanmanız gerekir; bu, özellikle her türlü NFT'nin ticareti için bir pazar yeridir. MetaMask cüzdanınız OpenSea'de oturum açmak için kullandığınız şeydir; MetaMask cüzdanınızı yalnızca kripto para birimini ve Habbo Koleksiyonlarını saklayabileceğiniz bir cüzdan olarak değil, aynı zamanda OpenSea hesabınıza girmek için kullanabileceğiniz bir tür dijital anahtar olarak da düşünün.

Bu da, bunları satmak için MetaMask cüzdanınıza her zaman Ethereum (ETH) adı verilen bir kripto para birimi alacağınız anlamına gelir.

NFT'leri hem satmak hem de satın almak için HER ZAMAN OpenSea'yi kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. NFT'nizi vermeniz halinde size para transfer edeceklerini söyleyen insanlara asla kulak asmayın. Kesinlikle sizi dolandırmaya çalışıyorlar!

 

Habbo Koleksiyonlarımı oyun içi öğeler ve para karşılığında başkalarına verebilir miyim?

Hayır, buna izin verilmiyor. Bunu yapan Habbo'lara uygun şekilde yaptırım uygulanacaktır.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir