Koleksiyoncu Seviyeleri ve XP

Ne kadar çok Habbo Koleksiyonun olursa, o kadar çok Koleksiyoncu XP'si alırsın ve Koleksiyoncu Seviyen de bir o kadar yüksek olur.

 

İleride, Koleksiyon Seviyesi yüksek olan oyuncular daha özel içeriklere ve hatta bazen değişik özelliklere erişebilecekler 👀

Geçmişte, sahip olduğun Genesis Habbo Avatarları ve Crafted Avatarları sayısına göre sezonluk hediyeler dağıtmıştık. İlerleyen süreçte bu hediyeleri kime ve kaç tane dağıtacağımızı Koleksiyoncu Seviyelerine göre belirleyeceğiz. Bu yöntem ile topluluğumuzu ödüllendirmek daha kapsamlı hale geliyor çünkü sadece Premium Koleksiyonlara sahip olmakla kalmayıp ayırca tam setleri tamamlayarak sezonluk hediyelerin de kilidini açıyorsun!

Collectors Guild view 3.png


Koleksiyoncu Seviyelerini ve her seviye için ne kadar XP gerektiğini gösteren bilgilendirici görsel aşağıdadır. Ayrıca, her Premium Koleksiyonun ne kadar XP kazandırdığını ve Normal Koleksiyonluk XP'nin Immutable'daki meta verilerde nerede olduğunu gösterir.


Collector Levels and Premium Collectibles.png

Tam setlerin büyük miktarda bonus XP verdiğini unutmayın. Tam set bonusu çoğu durumda: setteki ürünlerin sayısı* setteki ürünlerin toplam XP'si üzerinden hesaplanır. Ancak, bazı setlere daha fazla ağırlık vermek üzere bu sayılarını yüksekte tuttuk. Setler hakkında daha ayrıntılı bilgi için bu sayfayı inceleyin.

 

Not: Koleksiyoncu XP'niz ve seviyeniz, ister MetaMask cüzdanınız, ister Koleksiyoncu Cüzdanınız olsun, cüzdanda bulunan koleksiyon ürünlerine göre hesaplanacaktır. Bir setteki koleksiyon parçalarının hepsi aynı cüzdanda olmazsa, set için bonus XP alamazsınız. Setin koleksiyon parçalarının tam bir set olarak sayılması için hepsinin aynı tek bir cüzdanda olması gerekir.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir