Zümrütler (eski adıyla NFTC)

Zümrütler, Habbo Koleksiyon ekosisteminin premium para birimidir. Premium Koleksiyonluklar - Genesis Habbo Avatarları, Crafted Habbo Avatarları, Habbo Portreleri ve Habbo X Odaları sahipleriKoleksiyon Mağazasından alınabilecek günlük Zümrütler alırlar.

 

Zümrütler ekosistemdeki her türlü şey için harcanabilir:

  1. Koleksiyon ürünleri: mobi ve giyim başta olmak üzere.
  2. Koleksiyonluk eşyaların üretimi
  3. Crafted Avatar oluşturma
  4. Habbo X Odalarınızı yükseltme
  5. Odanızın Mobi Fabrikasından ekstra Mobi Sandığı satın almak

Her Premium Koleksiyonluklarından kaç Zümrüt alınır

Farklı Premium Koleksiyonlukları farklı miktarlarda Zümrüt alır ve farklı nadirliklere sahip koleksiyon türlerinin de Zümrüt miktarları değişiklik gösterir.

emerald_promo_chart.png


Not: Eğer Habbo X odanız kalabalıksa, günlük olarak diğerlerinden daha fazla Zümrüt alırsınız. Buradan ne kadar fazla alabileceğinizi tam olarak görebilirsiniz.

Zümrütlerinizi diğer oyunculara satmak

Zümrütlerin iyi yanlarından biri, belirli miktarları, daha sonra Immutable Marketplace'in Habbo Token bölümünde satabileceğiniz gerçek mobi koleksiyonlarına dönüştürebilmenizdir. Mevcut değer birimleri 100, 500, 1.000, 10.000'dir.

 

Zümrütlerinizi koleksiyonlara dönüştürdüğünüzde, hem diğer oyunculara satabilir hem de diğer mobi koleksiyonlukları gibi Habbo odanızda sergileyebilirsiniz!

600_SoMe_promo.png


Zümrütlerinizi mobi koleksiyonuna dönüştürmek için öncelikle yeterli sayıda Zümrütünüzün olması gerekir. Mevcut en küçük değer 100'dür.

 

Daha sonra Zümrütlerinizi Koleksiyon Mağazasında dönüştürmelisiniz.
SSS:

Neden NFTC'nin adını Zümrüt olarak değiştirdiniz?

 

Zümrüt kelimesinin, web3 ile ilgili terminoloji ve jargondan uzaklaşmanın yanı sıra, Habbo Koleksiyon ekosistemiyle daha uyumlu olduğunu düşündük. Zümrütler çıktıktan sonra NFTC mobilerime ne olacak?

 

Hiçbir şey olmayacak, yine sizde kalacaklar. 

 

Koleksiyon Mağazasında harcamak üzere gerçek para birimine dönüştürmek isterseniz, Zümrütlere dönüştürüleceklerdir. Örneğin, 100 NFTC doğrudan 100 Zümrüt'e dönüştürülecektir. Artık eski NFTC mobileri çıkarılmayacak bu yüzden sınırlı koleksiyon parçaları olacak. Zümrütlerimi mobi koleksiyonluklarına dönüştürürsem oyunda nasıl gözükecek?

 

NFTC mobisi olarak değil, Zümrüt olarak gösterilecekler.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir