Koleksiyonluk Setler

Setler, piyasaya sürdüğümüz koleksiyonluk gruplardır. Çıkarıldıkları zamana göre / temalarına göre gruplandırılırlar. Örneğin, 2022 Yılbaşı setlerimiz, "Wall Street" seti, Demir Seti... gibi.

 

Koleksiyoncular Birliği'nde tüm setlerin listesini görebilirsin.

Collectors Guild view 1.png


Setin tümünü tamamlamak ekstra Koleksiyoncu XP'si kazandırır, bu da Koleksiyoncu Seviyeni artırır. Örneğin sette 14 öğe varsa ve bunların toplamı 666 XP ise, setten alacağınız XP miktarı 9.324 olacaktır. (14 x 666 = 9,324)

Bir setteki koleksiyon öğelerini satarsanız veya devrederseniz artık onlardan Koleksiyoncu XP'si alamazsınız.

İleride, Koleksiyon Seviyesi yüksek olan oyuncular daha özel içeriklere ve hatta bazen değişik özelliklere erişebilecekler 👀

 

Geçmişte, sahip olduğun Genesis Habbo Avatarları ve Crafted Avatarları sayısına göre sezonluk hediyeler dağıtmıştık. İlerleyen süreçte bu hediyeleri kime ve kaç tane dağıtacağımızı Koleksiyoncu Seviyelerine göre belirleyeceğiz. Bu yöntem ile topluluğumuzu ödüllendirmek daha kapsamlı hale geliyor çünkü sadece Premium Koleksiyonlara sahip olmakla kalmayıp ayırca tam setleri tamamlayarak sezonluk hediyelerin de kilidini açıyorsun!

 

Ayrıca setin hepsini tamamladığında özel bonus ürünler de kazanabilirsin. Buradan daha fazla bilgi alabilirsin.

 

ÖNEMLİ : başlangıçta, mevcut setlerin yalnızca küçük bir yüzdesine bonus ürün eklenecektir. Zamanla daha fazlasını ekleyeceğiz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir