Koleksiyoncu Ekranı

Koleksiyon Ekranı, Modern sürümde Koleksiyoncular Birliğinde ve Habbo Koleksiyon Web sitesindedir. Modern sürümde profil menünüzdeki "Koleksiyoncular Birliği" seçeneğine tıklayarak gidebilirsiniz.

 

Koleksiyon Ekranında, piyasaya çıkarılan tüm Habbo Koleksiyon Ürünleri setler halinde gösterilmektedir. Sende olan koleksiyon parçalarını, tamamlanmamış setlerde eksik olan koleksiyon parçalarını ve toplamda kaç set tamamladığını görebilirsin.

Collectors Guild view 1.pngKoleksiyoncu XP'si kazanmak için ürünleri topla

Ne kadar çok koleksiyon parçan olursa o kadar çok Koleksiyoncu XP'si alırsın. XP arttıkça Koleksiyoncu Seviyen de artar. 

İleride, Koleksiyon Seviyesi yüksek olan oyuncular daha özel içeriklere ve hatta bazen değişik özelliklere erişebilecekler 👀

 

Geçmişte, sahip olduğun Genesis Habbo Avatarları ve Crafted Avatarları sayısına göre sezonluk hediyeler dağıtmıştık. İlerleyen süreçte bu hediyeleri kime ve kaç tane dağıtacağımızı Koleksiyoncu Seviyelerine göre belirleyeceğiz. Bu yöntem ile topluluğumuzu ödüllendirmek daha kapsamlı hale geliyor çünkü sadece Premium Koleksiyonlara sahip olmakla kalmayıp ayırca tam setleri tamamlayarak sezonluk hediyelerin de kilidini açıyorsun.

 

Bonus Koleksiyoncu XP'si ve ürünleri kazanmak için setleri tamamla

Bonus Koleksiyoncu XP'sinin yanı sıra, belirli bir süreden önce setleri tamamlayarak özel bonuslar da kazanabilirsin. Her setin bir zamanlayıcısı var; süre dolduğunda o setteki tüm eşyalar varsa, sete özel bir bonus ürün kazanırsın! 

Bu ürünün bağımsız bir koleksiyon parçası olduğunu ve bir daha dağıtılmayacağını unutmayın. Süre dolduğunda setteki tüm eşyalar sizde varsa, bonus eşyayı alma hakkınız olur. Web sitemizdeki Koleksiyon ekranından almak isterseniz, bonus ürün MetaMask cüzdanınıza gelecektir. Oyun içinden almak isterseniz Koleksiyoncu Cüzdanınıza gelecektir.

Set yalnızca yüm ürünler aynı cüzdanda olursa tamamlanmış gözükür. Ürünlerin bir kısmı MetaMask cüzdanınızda diğer kısmı Koleksiyoncu Cüzdanınızda ise bu tam bir set olarak sayılmamaktadır. 

2024'ün ilerleyen dönemlerinde Koleksiyoncu Cüzdanınızdaki koleksiyon parçalarını MetaMask cüzdanınıza aktarma özelliğini ekleyeceğiz.

 

❗ ÖNEMLİ: başlangıçta, mevcut setlerin yalnızca küçük bir yüzdesine bonus ürün eklenecektir. Zamanla daha fazlasını ekleyeceğiz.

Set timer.png

SSS:

Bir cüzdana tamamlanan set başına kaç bonus hediye kutusu gelir?

Sadece bir adet.

 

Diğer setlere ne zaman bonus ürünler ekleyeceksiniz?

Önümüzdeki aylarda ve yıllarda kademeli olarak arttıracağız.

 

Koleksiyoncu XP skoru için koleksiyon parçalarını bir sette tutmam mı gerekiyor?

Evet. Koleksiyon parçalarını satarsanız veya devrederseniz, onlardan XP alamazsınız.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir