MetaMask cüzdanını nasıl oluşturabilir ve kullanabilirim?

MetaMask cüzdanları, ekosistemimizde her türlü şey için gereklidir, ancak temel olarak Immutable Marketplace erişim ve Premium Koleksiyon Ürünlerini depolamak için bir araçtır: Genesis Habbo AvatarlarıCrafted Habbo AvatarlarıHabbo Portreleri ve Habbo X Odaları.

 

MetaMask cüzdanlarının diğer kullanım alanları:

 1. Habbo X e erişim
 2. Habbo Koleksiyon MağazasınaüretimeCrafted Avatar oluşturma ve daha fazlasına erişim
 3. Immutable Marketplace'e erişim / mobikıyafettokenadd on ve evcil hayvan koleksiyonlarını takas edebilme.

  Koleksiyoncular Birliğindeki transfer özelliğini kullanarak (aşağıdaki resme bakın), Habbo Koleksiyonlarını MetaMask cüzdanınıza taşıyabilir ve ardından Immutable Marketplace'de yaygın kullanılan kripto para birimi Ether (ETH) ile satabilirsiniz.

Collector_Cabinet_Transfer_Feature_(1).pngMetaMask cüzdanlarını indirmek tamamen ücretsizdir ve çoğu internet tarayıcısına uzantı veya eklenti olarak eklenebilir. Aşağıda MetaMask cüzdanı oluşturmak ve kullanmak için izleyebileceğiniz adımları listeledik.

 

 1. MetaMask.io'ya gidin
 2. MetaMask eklentisini yükleme: “İndir”e tıklayın ve ardından tarayıcınızı seçin. Uzantıyı indirdikten sonra tarayıcınızın sağ üst köşesinde görünür halde olacaktır.
 3. Cüzdan oluşturma: Cüzdan oluşturmak için talimatları izleyin.
 4. Önemli: Gizli Kurtarma İfadenizi (Seed Phrase) telefonunuza/cihazınıza değil bir kağıda yazın! İleride cüzdanınıza farklı bir cihazdan girmek isterseniz ya da cüzdanınızın şifresini unutursanız yeniden girebilmek için tek yol budur. Eğer Kurtarma İfadenizi kaybederseniz, cüzdanınıza ve içinde bulunan Habbo Koleksiyonlarınıza erişiminizi sonsuza kadar kaybedersiniz. Geri almana kimse yardım edemez! Ayrıca: Gizli Kurtarma İfadenizi ASLA KİMSEYE vermeyin.
 5. Şimdi cüzdanınız hazır! Eklenti ekranından cüzdan adresinizi kopyalayabilirsiniz – diğer kişiler Habbo Koleksiyonlarını size bu şekilde gönderebilir (aşağıdaki resme bakın).
 6. Daha sonra, cüzdanınızı Immutable'a bağlamak için Habbo Koleksiyon websitesine gidin. Burada tüm talimatlar İngilizce olarak listelenmiştir. Bu işlemi tamamlamak için bir takım işlemler "imzalamanız" gerekecektir.
 7. MetaMask cüzdanınızı Immutable'a bağladıktan sonra tek yapmanız gereken Habbo hesabınıza bağlamaktır. Cüzdanınızı Habbo hesabınıza buradan bağlayabilirsiniz.

MetaMask_wallet.png

 
Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir