Yarışmalar Hakkında Genel Kurallar

1. Müsabakalar Habbo Hotel, Sulake Oy (“Sulake”) tarafından yürütülür.

2. Aşağıdaki belgenin maksadı dahilinde, kullanıcı terimi Habbo hesabı olan bir birey, avatar ise bir kullanıcı hesabındaki karakter anlamına gelir (kullanıcı hesapları birden fazla avatar içerebilir)

3. Yarışmalarla ilgili bilgiler, Haberler, Sosyal Medya veya Ana Sayfada belirtilir.

Yarışmalara aksi belirtilmedikçe, sadece bir oda ve tek oyuncu olarak katılabilirsiniz.  Yarışmaya katılan oda yeni olmalı ve oda bağlantı adresleri ile oda fotoğrafları competitions.tr@sulake.com email adresine gönderilmeli veya belirtilen Sosyal Medya adresinde paylaşılmalıdır.

4. Yarışma tarihleri yapılan açıklamalarda belirtilir ve bu tarihler dışında gönderilen bilgiler kabul edilmez.

5. Yarışmaların galibi Habbo Personelleri tarafından veya yarışmanın kuralına göre Habboların oyları ile belirlenir.

6.  Yarışmaya katılan oyuncular, eşyalarını yarışma süresince ve sonuçlar açıklanıncaya kadar odalarında tutmaları gerekmektedir. Aksi taktirde yarışmadan diskalifiye edilebilirler. Sulake, uygunsuz davranışlar sergileyen ve uygusuz gördüğü veya yarışma formatına uygun olmayan odaları yarışmadan diskalifiye etme hakkına sahiptir.

7. Kazanan, oyun içi bir bildirimle veya Sosyal Medya yoluyla haberdar edilir. Lütfen müsabaka sonuçları veya ödüllere ilişkin sorgulara yanıt verebilme imkanı olmadığını unutmayın. Müsabaka ödülleri, Sulake'nin yegâne takdiriyle verilir ve uygunsuz hareket veya herhangi bir rakibin adına yapılan hareket ödüllendirilmez.

8. Ödül:

- Yarışmaya katılan ve odaları uygun görülen oyuncular özel bir rozet kazanacaklardır.

- Yarışma birincisi Personelin ve Sulakenin uygun gördüğü rozet ve/veya sanal ödül ile ödüllendirilir.

9. Sanal ödül, bu kuralların 4. bölümünde ayrıntılı anlatılan son andan itibaren 14 gün içerisinde kazananın Habbo avatarına verilir. Kazanan, Sulake'den ödül yerine para talebinde bulunamaz. Kazanların rozetleri Habbo personeli tarafından gönderilir.

10. Sulake, yalnızca kendi takdirinde önceden herhangi bir uyarıda bulunmadan dilediği zaman kampanyayı değiştirme, iptal etme veya sona erdirme veya katılım süresini uzatma veya kısaltma veya herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkına sahiptir ve kampanyanın adil veya teknik, hukuki veya diğer nedenlerle doğru yürütülemeyeceğini anlarsa veya Sulake herhangi bir kişinin katılımları veya sonuçları etkilediğini veya herhangi bir şekilde etik dışı davrandığından şüphe ederse bunu yapacaktır.

11. Kurallar, yürütme, sonuçlar ve Müsabakaya ilişkin herhangi bir konuda anlaşmazlık olması halinde Sulake'nin kararı nihai olacaktır ve başka görüşme veya tartışma yapılmayacaktır.

12. Ödüller aktarılamazdır ve para ödülüne çevrilemezdir. Sulake, yalnızca kendi takdirinde dilediği anda ödülleri eşit veya daha değerli öğelere çevirme hakkına sahiptir.

13. Sulake Müsabakaya katılım nedeniyle veya ödül alınmaması nedeniyle oluşan herhangi bir hasar, kayıp, sakatlık veya hayal kırıklığı karşısında sorumluluk almaz. Sulake, Müsabaka'ya katılım nedeniyle doğan herhangi birinin cihazına zarar veya hasar veren durumlar dahil, internet ağı veya telekomünikasyon servisleriyle alakalı herhangi bir teknik sorun karşısında sorumlu değildir. İhmal nedeniyle doğan ölüm veya kişisel sakatlanmalar karşısında Sulake'nin sorumluluğu düşmez.

14. Habbolar yarışmalara katılarak, oyun içerisinde veya Habbo'nun gerekliği gördüğü diğer yerlerde adının ve görüntüsünün araştırma amaçlı kullanabileceğini kabul eder. Oyuncuların kişisel bilgileri herhangi bir pazarlama amacı için kullanılmaz.

Sulake, web sitesine sürekli, kesintisiz veya güvenli erişimi garanti edemez ve teknik sorunların veya kontrol edemediğimiz olayların web sitesine erişime veya kampanyaya verdiği zararlar karşısında sorumlu değildir.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir