Habbo'ya giriş ile ilgili sorular

Neden hesabıma bağlı diğer Habbo avatarlarını göremiyorum? 

Her birinin kendi avatarları olan birden fazla Habbo hesabınız olabilir. Yalnızca giriş yaptığınız hesaba ait avatarları görebilirsiniz.
 
E-posta adresimle oturum açmak hesabımı daha güvenli hale getirir mi?

E-posta adresinizi ve şifrenizi korumak için uygun adımları atarsanız hesabınız güvende olur. Hem büyük hem de küçük harf ve kişisel bilgilerinize veya uygun sözlük kelimelerinize dayanmayan bir şifre oluşturmanızı öneririz.
 

Giriş yaptığım E-posta hesabımı nasıl değiştirebilirim?

Ayarlar menüsünü açın ve kimlik doğrulama ayarlarına gidin. Yeni e-posta adresinizi girin ve kabul et düğmesini tıklayın. Girdiğiniz e-posta adresine bir doğrulama kodu gönderilecek. Kodu kontrol edin ve tanımlama ayarları görünümündeki doğrulama kodu alanına girin. Bitti!

E-posta adresini hesabımdan nasıl kaldırabilirim?

Ayarlar penceresini açın ve kimlik doğrulama ayarlarına gidin. Mevcut e-postanızın yanında görüntülenen kaldırma düğmesini tıklayın. 

Tanımlama yöntemini nasıl eklerim?
 
Habbo hesabınıza Google veya Facebook gibi bir tanımlama yöntemi eklemek için oyuna giriş yapmalı ve ayarlar menüsünde kimlik ayarlarınıza gitmelisiniz. Ardından, eklemek istediğiniz kimlik sağlayıcının logosuna veya adına tıklayın.
 

Eğer e-posta hesabınız ile Habbo hesabınıza bağlanmakta sorun yaşıyorsanız en yaygın nedenleri ve çözümleri şunlardır:

  • Habbo şifrenizi yanlış giriyorsunuz. Şifrenizi kaybettiyseniz veya unuttuysanız ve yenisine ihtiyacınız varsa aşağıdakileri yapın: giriş yaparken e-posta adresinizi girin ancak şifre alanını boş bırakın. Giriş yapmayı denedikten sonra, size bir kerelik giriş kodu gönderilecektir. Hesabınıza erişmek için sonraki ekrana bu kodu girin.
  • Habbo hesabınız Facebook veya Google gibi bir üçüncü taraf hizmetine bağlı ve bu hizmet için şifrenizi unuttunuz. Bu durumda, oturum açmak için kullandığınız hizmeti kullandığınız parola alma işlevini kullanmanız gerekir.

 

Üçüncü taraf hesabınızla giriş yapamıyorsanız (örneğin, hesabınızı devre dışı bıraktıysanız) bu uygulamaların müşteri hizmetleri departmanına başvurmanız gerekir ve size nasıl devam etmeniz gerektiği konusunda tavsiyede bulunabilirler.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir